Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Memóriazavar 18 évesen?

Memóriazavar 18 évesen?

Figyelt kérdés

1 hónapja hétköznapi szavak nem jutnak eszembe, és a memoriam nagyon rossz.. nem emlékszem tisztán a történtekre, több idő kell, hogy felidezzem akar a héten történt dolgokat.

Neurológus csinaltatott velem 2 fele tesztet, azok jók lettek..

Mitol lehet ez?



2019. jan. 31. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kezdődött már akkoriban, talán mert akkoriban váltak gyakoribbá az éjszakázások. Kialvatlanság? Stressz? Valamilyen vitamin vagy nyomelem hiánya? Egyikkel sincs gondod? Mert mind okozhat ilyesmit szerintem.
2019. jan. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Előfordulhat, hogy a vitamin hánytól.
2019. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, a kialvatlanság felelős lehet, de az is, ha nem eszel annyi szénhidrátot, amennyit szükséges, mert az táplálja az agyat.


Sport is kéne. Ha zúg a füled, akkor fülész, de érdemes pajzsmirigyet is vizsgálni, ez TSH laborvizsgálat.

2019. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 30 voltam mikor úgy kikeszített egy bantalmazó kapcsolat, hogy szörnyű tüneteim voltak. Elfelektettem neveket, szavakat. Neha a mondatalkotás is nehezen ment. Ehysuer hazáig toltam a bevásarlókocsit csak a kapuban tűnt fel. Kidobtam a kiskanalat a joghurttal, betettem a hagymát a mélyhűtőbe, semmire nem emlékeztem hova raktam. Komyan meg voltam ilyedve. Aludni is alig aludtam. Aztán elmúlt mikor sikerült megnyugodni.
2019. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!