Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap volt egy alvasparalizis...

Tegnap volt egy alvasparalizisem es azota nagyon felek?

Figyelt kérdés
Nagyon felek elso alvasparalizisem volt es meg csak nem is olyan ijeszto lenyekkel de nagyon megijedtem... Most vagy 6 lampa felvan kapcsolva es 20 takaroval meg plussokkel keszulok aludni (tudom mit gondoltok es tudom hogy tulreagalom :D) de felek elaludni de valahogy meg is elkene mert ma is a suliban nagyon faradt voltam szinte majdnem elaludtam az orakon.Valami tipp esetleg hogy nyugodtan tudjak aludni?
2019. jan. 31. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Most egyebkent itt fekszek az agyban es jatszok a telomon de ugy erzem mintha nem lennek teljesen egyedul es valaki arra var hogy elaludjak es lecsaphasson ram ugymond
2019. jan. 31. 20:59
 2/7 anonim válasza:
Gondold azt, hogy az alvásparalízis, saját magad vagy. Tedd fel magadnak a kérdést: komolyan magamtól félek?
2019. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Privatban leirom csak irjatok ram!
2019. jan. 31. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvass utána neten tudományos alapon, hogy mi ez pontosan. Miután több oldalt végigolvasol erről rem fázisról meg hasonló alvási ciklusokról a dolog átmegy vagy unalmasba vagy pedig érdekesbe. Mindenhogy fog hangozni csak ijesztően nem. Én rosszabb időszakokban van hogy egy éjszaka 20-at átélek egymàs után. Egy idő után annyit tudok rá reagálni, hogy kimászok az ágyból várok fél órát és próbálkozok újra aludni. Rengeteg emberrel van ez és élünk.
2019. febr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokszor van,érdekes ,általában először megijedek,aztán kapcsol az agyam,hogy "semmi pánik,csak a szokásos" ,megnyugszom,lecsukom a szemem és alszok tovább :D Szóval nem kell félni,ha többször is lesz,egy idő után már rájösz,hogy mi történik .
2019. febr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom nem sikerult ugyan aludnom megittam egy csomo kavet es delutan aludtam nem reg szerencsere most nem volt semmi
2019. febr. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!