Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Élet egy pszichopata|narcopata...

Élet egy pszichopata|narcopata szemszögéből. Kérdés a legvégén. Vélemény?

Figyelt kérdés

Köszönöm, ha végig olvasod az írásom és a végén féltett kérdésre tud valaki válaszolni! Folyamatosan tudatosan áldozatokat keresek, akiket tárgyként használhatok a céljaim eléréséhez. Kényszert érzek rá. Ez nélkül meghalnék. Ezek a célok kicsinyesek, nem anyagi vagy bármilyen más fizikai dolgok, - habár előfordult már, hogy anyagi hasznom is származott egy-egy ügyből - inkább az érzés a fontos, amit ez a játék nyújt. Imádom azt az érzést, ha uralkodhatok egy ember felett és tönkre tehetem az életét.

Tudatosan választom ki az áldozataim. Főként olyan embereket keresek, akik látszólag gyengék, befolyásolhatóak, irányíthatóak.

A kapcsolat kezdetében folyamatosan keresem a társaságát, hogy minél több információt kapjak róla, megismerhessem, és iranyíthassam.

Eljátszom, hogy barátok vagyunk és különböző manipulációs trükkökel elérem, hogy a bizalmába fogadjon. Letükrözöm a tulajdonságait, mozdulatait, vágyait. Ezáltal beleszeret a bennem látott tükörképébe, ami végül majd a végzetét okozza. Majd ha már enyém az ember, akkor elkezdem a játékot.

Az összes létező manipulációs trükköt bevetem.

Nagyjából 10 éve csinálom ezt. Pszichológusnál is jártam már, hogy fejlesszem a képességeim és emberfeletti intelligencia szintemmel szinte mindig elérem a céljaim. Patológiás, tehát kóros hazudozó vagyok. Soha nem érzek senki iránt szeretetet, viszont profin eltudom játszani. Mindig azt mondom az éppen aktuális áldozatnak, amit hallani szeretne. Kitapogatom, hogy mik a vágyai, elhitetem vele, hogy ezt az én segítségemmel elérheti, majd jól pofára ejtem. Aztán ha megprobál menekülni, mert rá ébred a dolgokra - bár ez nagyon ritka - akkor pedig a félelmein keresztül kínzom és terrorizálom lelkileg.

Gyakran használok alcoholt és kábítószert. Például egyszer megismerkedtem egy dealerrel és folyamatosan a nyakán lógtam, hogy ingyen kólázhassak. Ez csak a hatodrangú haszon volt. A srác rettenetesen naív és irányítható volt. Ez nagyon tetszett. A srác valahogy kiszagolhatta, hogy miről szól a kapcsolatunk, mert szépen megpróbált kilépni a kapcsolatból anélkül, hogy szembe állított volna azzal, hogy rá ébredt a dolgokra. Ez nekem nagyon nem tetszett. Persze akkor már késő volt neki, több év telt el, így minden legbelső titkát megtudtam. Szépen lassan és burkoltan rávezettem arra, hogy velem nem jó ujjat húzni, mert van egy titkom. Pszichopata vagyok. Természetesen, mint ahogy ezt az előbb is írtam, burkoltan vezettem rá, nem egyenesen - ez egy manipulációs trükk - ami arra való, hogy kínozzam lelkileg hosszútávon. Egy évig terrorizáltam, zaklattam, gyakorlatilag egy szellemironcs lett az érzelmi zsarolásaim miatt. Majd miután meguntam, hogy nem hódol be nekem, feldobtam a rendőrségen a drogkereskedelem miatt. A névtelen feljelentés mellé csatoltam szépen a bizonyítékokat is. Hangfelvételek, fényképek. Végülis megérdemelte, úgy is mindenki azt kapja végül, ami jár neki.

Ez miatt nem volt semmiféle lelkiismeret-furdalásom. Nem tudok bűnbánatot érezni ez miatt, meg úgy általában semmi miatt se.

Mindig tudatosan építek fel egy-egy projektet. Előre tervezem, hogy hogyan használok ki és dobok el embereket és hogy kiből milyen hasznot tudok kifacsarni. Élvezem a szenvedésüket, de fizikailag soha nem bántok senkit.

Egyszer elhitettem egy áldozattal, hogy rivotril függő vagyok és rávettem, hogy használja ő is. Persze csak egy-két alkalommal használtam előtte, hogy hihető legyen a sztori. Ma ott tart az illető, hogy intravénás dizájner függő lett. Marhára tetszik. De hát ha valaki ennyire idióta, akkor meg is érdemli. Sokszor erekcióm van, ha sikerrel záródik egy ilyen munkám, de többször megtörténik az áldozat szenvedésének a puszta gondolatától is.

Munkahelyem soha nem volt még, pedig 27 éves vagyok. Igazából anyám és apám tart el, de őket is mindig úgy manipulálom, hogy megadjanak mindent, amire szükségem van, pl. autót. Volt egy kisebb nyaralónk és sikeresen rávettem őket, hogy adjuk el és had fektessem be a pénzt, pedig nem vagyunk gazdagok. Persze a pénzt eltapsoltam. Király életem van. Ő irántuk se tudok érezni szeretet és semmi mást. Tulajdonképpen semmi érzelmet nem tudok átérezni. Kivéve egy dolgot nem tudok elviselni: manapság nincs új áldozat és rettentő unalommal és üresseggel tud eltölteni.

Változni nem akarok és nem is tudnék, nekem ez így perfect. Negatív dolgok se értek soha ez miatt és szerintem nem is fognak, ha mindig ennyire okosan keverem a kártyákat. A kérdésem igazából csak annyi, hogy találkoztatok-e már hozzám hasonló szintű csalóval? Szerintetek ez az életvitel hova vezethet hosszútávon? Rossz ember lehetek mások szemében? Igazán nem érdekel, csak manapság néha elgondolkodtat ez is, amit valószínűleg az unalom művel velem, ill. az eddig tönkre tett 6 áldozat egytől-egyig megérdemelte, amit kapott. Szóval mosom kezeim.


További szép estét!



2019. febr. 2. 20:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyire unatkozol, hogy ilyen bromságokat írj, akkor ajánlom, hogy inkább írjál könyvet-novellákat... lehet nem lesznek túl jók, de....
2019. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
Ismerkedem egy férfival,aki lehet,hogy olyan,mint te. Nagyon remélem,hogy mégsem,mert beleestem.
2019. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Jó-jó. Unatkozol. De mi a kérdés? Vagy most valami visszaigazolást vársz tőlünk? Esetleg azon elgondolkodtál, hogyha ürességet érzel, talán mégsem olyan király az életed?


"Végülis megérdemelte, úgy is mindenki azt kapja végül, ami jár neki."


Ebben remélem, igazad van, és Te sem leszel kivétel ez alól.

2019. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
A kérdezőt meg a hozzá hasonlókat ki kéne végezni, ennyi.
2019. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj regényt, vagy novellát. Egyébként olyan, mintha valaiféle tankönyvből másoltad volna ki e jellemzést és max megtöltötted volna saját fantáziáddal...
2019. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen szó: unalmas. A szociopatákat érdekesnek tartom, mert ők a velük történt események következtében váltak érzéketlen, manipulatív állattá, de te csak egy béna pszichopata vagy.


Szociopata>>>>>>>>>>Pszichopata

2019. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%

Szánalmas vagy haver! :)


További szép estét!

2019. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Az igen, remélem valaki betöri a koponyád egy viperával. Csak azt kapnád amit megérdemelnél...
2019. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nárcisztikus személyiségzavar. Sajnos képesek az emberek nagy részét megvezetni. Egyetlen ellenük felhasználható fegyver a no contact, azaz kerülni őket. Én ennek felismerését tanítanám, így nem lenne kiken élősködniük.

Amúgy mielőtt mindenki lebarmolná a kérdezőt, igazából nekik sem jó a helyzetük. Az a belső üresség és a tudattalanba lenyomott önmegvetés, ami bennük van, hát én nem akarnék a helyükben lenni.

Nekem egy haverom volt ilyen, egy darabig egész jól eljátszotta az országos cimbit, de aztán amikor rájöttem a kis játékaira, a saját hülyeségével tudtam felidegesíteni és lekoccoltatni. Szóval azért nem lehetetlen egy nárcinak sem túljárni az eszén. Nekem sikerült. Igaz, csak a felismerés után. Előtte egy darabig bekajáltam, hogy mekkora barát.

2019. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%

Hát bro te vagy jobban unatkozol, mint én (ami nem könnyű :D), vagy tényleg igaz amit leírtál. Ha igen és ezt velem eljátszanád és rájönnék ugyanúgy találkoznánk, aztán előkapnék egy edzett acél viperát és halálra vernélek.... De nem egyből halnál meg, fokozatosan először csak a lábadat, szenvedj te is :)))


Neked is szép estét azér :D

2019. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!