Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig bírhatom ezt?

Meddig bírhatom ezt?

Figyelt kérdés
..már csak az öngyilkosság jár a fejemben:( régebben is voltak ilyen gondolataim,de ebben a pár napban,mindig visszajön erősen,mintha egy mocsárban ragadtam volna ezúttal végleg.Járok orvoshoz,ő ír fel gyógyszereket,a nyugtatót a napokban össze-vissza veszem be,mert olyan elviselhetetlenek az érzések,hogy belehalok.Csak azt akarnám,hogy megöleljen valaki ilyenkor,de nincs senki..szüleimmel csak vita,nem értik meg a belső vívódásaimat,sokat el sem mondok.Félek,hogy a káoszos gyógyszerezéstől súlyosbítom,de már nem tudok mihez fordulni..úgy érzem szétesik az életem:(

2019. febr. 2. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem rosszul kezeled ezt.A gyógyszerezés önmagában nem mindig segít.

Keress egy hobbit ami segíthet,például sporttal vagy tánccal le tudod vezetni a stressz nagyrészét.

Ha a szüleidnek nem mondod el a gondjaid egy részét nehezen tudnak segíteni. Ha a kapcsolatod velük tényleg menthetetlen, akkor máshol kell barátokat keresned.Ismerkedj! Menj új helyekre! Azért írtam a sportolást, mert főleg a csapatsportoknál nagyon jó a közösség.

Tudom hogy nehéz és ijesztő új emberekkel beszélni, de sokat nem veszthetsz vele.

Nem írtad hány éves vagy,de ha iskolás korú, akkor egy osztálytárs, egy jófej tanár, vagy az iskolapszihológus is segíthet.

Nekem is volt olyan időszakom amikor azt éreztem senki sincs igazán mellettem, aztán a legváratlanabb helyről jött a segítség.

Ne add fel!Lehet hogy most nem látod,de az élet szép,ne dobd el magadtól!Kérlek!

2019. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom!:)
2019. febr. 3. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még annyit hozzátennék, hogy orvosodnak beszélni kéne ezekről a gondolatokról. Nem jó, ha csak te tudsz róla.
2019. febr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írj egy privátot, szivesen meghallgatlak, és rá kell hogy beszéljelek hogy normálisan vedd be a gyógyszert! :/

Inkább add nekem :)

2019. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is most egy honapja hogy semmi kedvem nem volt az élethez, aztán ezt a hónapot úgy ahogy átvészeltem, most meg megint, de most már biztosra megyek, orvoshoz semmi kedvem menni, 21 évem alatt a gyerekkori pár emlékemen kívül pár kirandulason kivul, csak a pia meg a drogok adott boldogságot, szar a világ én is szar vagyok, mindenkinek jobb lesz nélkülem, legalább több fájdalmat nem okozok majd senkinek. :)
2019. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy gyógyszer van az öngyilkosság ellen! Tanuld meg, megbecsülni azt ami van és lehetőségnek tekinteni azt ami nincs!!!
2019. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!