Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralex miatt vagyok ilyen?

Cipralex miatt vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Cipralex antidepresszánst szedek már több mint 2 hónapja,és a legalacsonyabb dózisú Frontint..de a napokban úgy éreztem mintha megőrültem volna.A hangulatom egy nap alatt mégjobban váltakozott,totál kiborultam,szorongtam,öngyilkossági gondolatok,minden..Eddig nem volt ez,amikor elkezdtem szedni kifejezetten jól voltam,de most már nemhogy nem hat,hanem rosszabbul vagyok.Ezért ma egyiket sem vettem be,és most jól érzem magam.A cipralex kiválthat ilyet,ha nem hatásos?

2019. febr. 3. 19:00
 1/5 szamo77db ***** válasza:
Ezt csak a kezelőorvosod tudja megmondani neked. Fordulj hozzá.
2019. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már mondtam neki,hogy nem vagyok valami jól,de a gyógyszerek megbeszélésére nem maradt idő.50 perc az alkalom,és sok mindent kellett mesélnem..xd De nem akarom már szedni,szerintem a gyógyszerezés nem segít rajtam,és hosszútávon mindenki kerülni próbálja ezeket a szereket..
2019. febr. 3. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be az antidepresszáns. Kimondottan veszélyes, ha ilyen önkárosító gondolataid lettek tőle. Nekem erőltették, hogy majd jobb lesz, de 4 hónap után már a lábamon alig tudtam megállni, és nagyon lefogytam. Akkor már kórházba akartak utalni. Akkor azt mondták nem bírja a szervezetem.
2019. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha...hát én is most nagyon fogytam pedig alapból nagyon sovány vagyok...és tényleg nagyon sötét lett a világ mostanában...szerintem ettől volt.köszi a válaszokat!
2019. febr. 3. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ameddig dokihoz nem jutsz el csak a nyugtatót vedd be! Ha úgy érzed, hogy kevés, akkor igyál mellé pár pohár citromfű teát, és szedjél Brandenburg B vitamin komplexet. Ezek segíteni fognak.
2019. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!