Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan hogy a munkától...

Létezik olyan hogy a munkától való betegség, azaz pánik és mi ennek a neve?

Figyelt kérdés
Van erre valami gyógyír?

#pánik #munkafélelem
2019. febr. 7. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
munkahelyi ártalom.
2019. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Akut munkaundoritisz.
2019. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Ezt magyarosan úgy hívják: naplopó lusta semmirekellő gazember.

Akár tetszik, akár nem, dolgoznia mindenkinek kell, válts szakmát, ha nem tetszik, tanulj valamit, mert vagy éhenhalsz, vagy bűnöző leszel.

2019. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem a munkától félsz általában, hanem stresszes melóhelyed van. Az nekem is volt. Ott kell hagyni, amint akad jobb.
2019. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
életképtelenségnek hívják.
2019. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Hiába pontozol le, te akkor is egy púp vagy mindenkinek, az ilyen lustákat sehol nem tűrik. Szánalmas, hogy inkább valami betegség mögé akarsz bújni, ahelyett, hogy összekapnád magad.
2019. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Munkaundor. Ez halálos.
2019. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van...

A sok poénkodás ellenére ez valós dolog is lehet. Hallottam már róla. Nem olyan vicces amúgy. Mert azzal jár, hogy a félelem teljesen leblokkol, mint általában a fóbiák esetében. Próbálok utánakeresni neten.

2019. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

első körben csak angol nyelvű wikipedia cikket találtam:

[link]


Mi pontosan a problémád? A teljesítménytől félsz, esetleg attól, hogy hibázol? Vagy inkább a szociális környezettől? Hogy befogadnak-e a csapatba, stb.?

2019. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármi okozhat akkora stresszt, hogy az ember pánikol tőle. Nem gondolom, hogy a munkakedveddel lenne a fő gond, inkább a munkahelyi környezetben okoz nálad valami ilyen zavart.

a, munkahelyet váltasz

b, megváltoztatod a munkahelyeden a körülményt akár egy jó főnök vagy kolléga segítségével

c, szakember segítséget kéred (pszichológus, pszichiáter, szocioterapeuta)

Nem feltétlen ebben a sorrendben, de mi itt ennél többet sajnos nem tudunk a problémádon segíteni.

2019. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!