Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan képzem magam,...

Folyamatosan képzem magam, igyekszem fejlődni, miért nem halad az életem?

Figyelt kérdés

A felnőtt élet egy pokol számomra.

A munkahelyemen folyamatosan rossz kedvem van és szenvedek.

Párkapcsolatom nincs, szabadidőm nincs, életem nincs, pénzem fogy, önállóan még semmit se tettem le az asztalra.

Irtó magányos vagyok, olyan ember nincs, akivel megoszthatnám az érzéseimet, vágyaimat, kételyeimet, kérdéseimet.

Az utóbbi időben általában nincs is szerencsém a dolgokkal.



Úgy érzem, alig vagyok a komfortzónámon belül, teperek, minden téren igyekszem fejleszteni magam, mégis áll az életem.


Pedig állítólag a felnőttkor szabad, lehetőségekkel teli.


Mit csinálok még rosszul?



2019. febr. 7. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem azt csinalod amit akarsz hanem amit elvarnak toled
2019. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, mit csinálsz rosszul, ha le se írod, mit csinálsz?! Mit értesz az alatt, hogy képzed magad? Milyen területen, milyen módszerekkel próbálsz fejlődni?

Lehet, hogy sok akaratod van hozzá, meg sok energiát fektetsz bele, csak félremegy valahol az egész. Lehet, hogy egy szakember segítségével eredményesebb lennél.

2019. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!