Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék? Mit...

Depressziós lennék? Mit csináljak? Elegem van. (Lent)

Figyelt kérdés
Mostanában állandóan rossz kedvem van, élni soncs kedvem. Legszívesebben sírni tudnék. Egy barátom sem maradt mert mindenkit elutáltam magam mellől... Hétvégén nyílvánvalóan egyedül leszek, nem megyek bulizni, mert nincs kivel és állandóan belém kötnek egyes emberek ha összefutok velük és mindig megaláznak, mert nem verekszem. Meg akanak veni, már félek kikenni a városba bulizni.. Nagyon szar kedvem van. A lány akivel eddig beszélgettem sajon én idióta foskupac “rávetítettem” q sok hülyeségem, a bizonytalanságomat, amikor ő kijelentette, hogy szeretne velem találkozni, nem csak húzza az agyamat. Olyannyira elrontottam mindent ami eddig tökéletesen alakult, hogy már szinte vissza sem ír.. Egész nap ezeken rágom magamat. Inkább alszok addig sem “létezem”.. Új barátokat nem tudok keresni, mert ez egy kis város. Pestre felmennék szívesen, de nincsen ott sem ismerősöm és nem tudom hova menjek ismerkedni. Én így megfogok bolondulni.. Minden egyes nap egyre letörtebb vagyok. Egyedül vagyok. A volt barátaimmal meg nem tudom már megbeszélni a dolgokat (ne kérdezzétek/mondjàtok légyszíves). Mégis hogyan kapcsolódjak ki? Mit csináljak? Leinni egyedül nem akarom magamat... 17/F

2019. febr. 7. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
pszichológushoz nem fogok elmenni. Nem akarom, hogy a szüleim vagy bárki tudjon róla. Még ha nem tudja meg senki sem megyek el. Úgy érzem, hogy nekem ebben a pillanatban van szükségem a segítségre. Már egyszerűen kibirultam.
2019. febr. 7. 20:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet :( Írtad a korod is, 17. Gimiben vagy jelenleg? Mert amit tudok tanácsolni, bár az kicsit odébb van, az az, hogy majd egyetemre jelentkezz esetleg másik városba. Úgy látom, jót tenne egy kis környezetváltozás. Addig is meg (bocsi ha sablon) de esetleg pl. járj edzeni vagy olyan helyre, ahol tudsz új társaságba csatlakozni? A lánynak amúgy leírhatnád őszintén ezeket. Én (mint lány) megérteném és visszaírnék, szóval hátha ő is. :) A barátok meg sajnos jönnek, mennek. De mindig lehetőség van ismerkedésre, szóval próbálj meg nem annyira magad alatt lenni. Nézz szembe azokkal a dolgokkal, amiktől félsz, győzd le őket. Drukkolok!
2019. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Heti 6x járok konditerembe és 2x boxolni. Most azt tervezem, hogy egy kicsit várok azzal, hogy írok a lánynak. Félek, hogy még csak tovább rontanék a helyzeten... Sok csajtól kaptam pozitív visszajelzést, hogy semmi baj a külsőmmel, jól nézek ki jóképű is vagyok, de nekem még ezek ellenére is önbizalom hiányom van rettenetesen.. A hétvégén elszeretnék menni valamerre kikapcsolódni, de nem tudok hova... Másik iskolába nem tudok átiratkozni, mivel most kezdtem előről a középiskolát így még tovább tartana...
2019. febr. 7. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Az jó, ha eljársz edzeni, addig se gondolkozol annyit dolgokon. Szerintem nem rontanál a helyzeten, és a jó külső sajnos nem jelenti azt, hogy nem lehet önbizalomhiányod. Viszont gondolom akkor nem a külsőd miatt van szar kedved, hanem valami lelki dolog, próbáld meg átgondolni mi az és azt gyökerestül orvosolni úgymond. Amint végzel a sulival meg költözz el ha addig se javul sokat a helyzet.
2019. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én most legszívesebben leinnám magamat. Szerinted hova pesten belül hova menjek ahol tudok is ismerkedni és kikapcsolódni?
2019. febr. 7. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
inni ne igyál azért, hidd el, attól csak hosszútávon szarabbul fogod magad érezni. nem vagyok annyira jártas pesten, de nézz utána milyen jobb klubok vannak, szerintem ilyen helyeken a legkönnyebb ismerkedni.
2019. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen Pest, akkor ajánlom figyelmedbe az Instantot, állandó tömeg, csomó külföldi, nagyon egyszerűen lehet ismerkedni.
2019. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!