Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem érzek konkrét érzelmeket,...

Nem érzek konkrét érzelmeket, de a többit lent?

Figyelt kérdés

Gondolatok formájában merül fel bennem, mit kéne éreznem, részvétet, szeretetet, aggódást, féltékenységet satobbi.. Próbálok úgy reagálni az embereknek ahogy "illik" és elvart érzéseket eloadni, de valójában nem érzem őket.. (lásd, édesanyám és édesapám temetesen sem sirtam, nem éreztem részvétet még magammal szemben sem)

A barátnőm felé nem érzek feltétlen szeretet, a családom felé sincs meg a család, osszetartozas érzése..

A félelem érzete sincs meg (egyedül a ködben télen egy hegyen erdoben, pont emiatt mentem fel hogy erezzek.. Legyen valami amit érzek, de nincs meg..)

Persze tudom, alapvető dolog fordulj pszichológushoz. De akinek van ötlete az kérem ne tartsa magában, illetve hogy milyen pszichológushoz forduljak

Köszöntem 19/F



2019. febr. 7. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy magadba fojtod az érzéseidet? gondolom nehezen nyílsz meg érzelmileg és ezért.
2019. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!