Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt olyan hogy minden hangtól...

Volt olyan hogy minden hangtól vagy nesztől megijedtél?

Figyelt kérdés
Kb két hete kezdődött azóta napi szinten megy az ijedezés attól félek a végén emiatt halok meg. Szimplàn olyan dolgokról összerezzenek ha valaki épp köhög vagy becsönget pedig tudom hogy jönni fog mégis megijedek. Próbléma hogy ilyenkor mindig ezt az érzést a mellkasban érzem mintha bizsergés vagy inkàbb àramütés szerű kis érzés lenne apró pici pontokban vagy kis nyilalàsok több pontban és ez napi szinten ilyedezéskor. Nem tudom hogyan szabadulhatok meg ettől de attól félek hogy a nagyobb szívdobbanàs is mr ezért van.
2019. febr. 10. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy húzós egyetemi félév után volt nálam az, hogy a stressztől hiperérzékeny lettem. Pl. Kijöttem a szobából és megijedtem a saját szőrös kapucnis kabátomtól, ami a fogason lógott. Majd miután lecsesztem magam, hogy nem vagyok normális, következő kanyarban újból ugrottan egyet a kabáttól. XD Asszem az idegeim kicsit kikészültek. Pihentem egy-két hetet és elmúlt :)
2019. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is stressztől, alap szorongásos állapottól szokott ilyenem lenni. Ilyenkor például szó szerint sikítva ugrottam hátra a munkahelyemen többször is, ha kinyílt a liftajtó és nem üres volt a lift, hanem volt benne valaki. Meg más ilyen hasonló dolog is volt, és kérdezték is a kollégák, hogy mi van velem újabban...? Aztán szerencsére elmúlt, amikor már nem voltam stresszes.
2019. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen többször is életemben. Ez a stressztől van, és kezelni kell, hogy ne legyen súlyosabb baj.
2019. febr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!