Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt most bebeszélem magamnak?

Ezt most bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
Ma gondolkoztam és eszembe jutott egy régi dolog,amin akkor érdekesmódon nem akadtam ki csak valami motoszkált a fejemben,erre ma ugye eszembe jutott. De van olyan h egy olyan dolgot hitetek el majdnem hogy teljesen magammal ami nem igaz,tehát semmi köze a valósághoz csak valahogy az agyam összerakja akar emlékek alapján? Meg ha olyan durva lett volna akkor már akkor kiakadtam volna nem? Létezik olyan h be beszelunk magunknak egy dolgot? Én most azt beszéltem be hogy regebben hallottam 2 osztalytarsamaf beszelgetni és arról beszelgettek h ki kit húzott karácsonyi huzasnal,és a fiu aki engem húzott így mindja h “nem tudom mit mondjak rola” és itt jon a halvány kérdéses resz “szeret enni”*es nevettek. Azt hozza kell tennem h néha görcsösen fulelek h mikor beszélnek/hetnek rolam. Ja és a fiu soha nem koverezett le,jóban vagyunk haveri viszonyban sőt meg mondta is h ilyen kis gyenge lanyka vagyok nem vagyok olyan erős mint egy fiu. Most akkor ez mi?
2019. febr. 11. 21:01
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És eddig ahányszor bekepzeltem kiderült h nem rolam volt szó. Egyébként 17/l
2019. febr. 11. 21:02
 2/28 anonim ***** válasza:
lényegébe, rajtad röhögtek? Az ilyeneket csak szard le és kész. ha jól értettem ez a baj.. ilyenek a korunkbeliek, jópofiznak hátad mögött meg patkányok. nem kell velük foglalkozni. Nincsenek barátaim/ismerőseim/barátnőm de aki ismer facen, azt mondja nem vagyok ronda. Tegnap KB életembe először kiraktam, lényegébe magamról egy képet, és valaki akit nem ismertem csak pár órája benyögte nekem hogy nem nézek én ki annyinak amennyi vagyok :'D Hidd el nem érdemes azzal foglalkozni aki nem érdemli meg. például én tiltomm a srácot, mert reggel kapásból kelés után instant fel tudtam volna akasztani magam a-miatt amit írt, pedig reggel még nincsenek ilyen gondolataim. utána beszéltem 1-2 emberrel aki megérdemli, akit jobban "ismerek" és őszinte véleményt kaptam attól is akit nem kérdeztem. Szóval volt aki rosszatt mondott, de aki mellettem áll az meggyőzött. Remélem érted a célzást.
2019. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De a srác életébe nem beszélt rólam amúgy. Érted mire akarok kilyukadni? H miert pont akkor és miért nem akadtam ki akkor rajta? Nem kövéreztek még le. Átlagos lány vagyok,és tisztán nem emlékszem rá csak mintha összelenne folyva egy másik esettel.
2019. febr. 12. 05:42
 4/28 A kérdező kommentje:
Meg ráadásul nem is olyan ajándékot kaptam tőle,hanem egy tusfürdő csomagot,aztán aztmondta akart csokit is de otthon felejtette viszont mondta h másnap odaadja. Semmi rossz szándékkal tök komolyan.
2019. febr. 12. 05:57
 5/28 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiányra utalhat az is hogy azt gondoltad utólag, hogy kövérnek tartanak, meg az is hogy azt feltételezed a srácról hogy lekövérezne.

Gondoltál ilyenekre hogy " mi van ha kövér vagyok csak nem vettem észre?"

"Mi van ha igazából nem is kedvel csak úgy csinál?" Foglald le az agyad, mert nagyon sok mindent túlpörögsz. Túl agyalsz. És akkor jönnek ezek a képzetek. Kiegészíted, félelmeid szerint a dolgokat. Ne gondolj mindent túl. Kicsit próbálj meg bízni az emberekben, es önmagadban főleg!!!

2019. febr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azt hozza kell tennem h testkepzavarban szendvedek evek óta. Nem tartanak kövérnek, “S” méretű ruhák kellenek a többi nagy. Kint vannak a medencecsontjaim..ilyenek. Akkor valószínűleg beképzeltem így utólag? Mert fura h akkor hirtelen nem akadtam ki.
2019. febr. 12. 07:19
 7/28 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljon valaki:(
2019. febr. 12. 16:08
 8/28 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen, mire akarsz választ kapni? Írd le privátba az egész sztorit vagy nem tudom, de még mindig nem értem teljesen :D Amugy meg, nem ismerjük őket, szóval nem tudhatjuk. Tudod milyenek a mai korunkbeliek, jópofiznak mögötted kibeszélnek, mindig azzal vannak akikkel éppen dumálnak, a háta mögött őt is szidják.. :D

Most a kérdés az egyébként hogy a fiu akar-e tőled valamit, vagy mi? :'D

2019. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Leírtam az egész sztorit. Azért lenne fura h beszólt volna mert alig beszelunk pár mondatot. Rs nem érteném miert mondta volna ezt. De nem?
2019. febr. 12. 17:30
 10/28 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szard le őket. ilyen egyszerű. Foglalkozzanak megukkal neked pedig nem kell a lelkedre venni
2019. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!