Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szimpla depressziós lennék...

Szimpla depressziós lennék vagy más bajom is lenne?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok.

2018 április 18 pánik rohamom volt és utána erős szorongásom lett plusz depressziós lettem.

Sokáig nemtudtam elképzelni azt hogy mibajom lehet 10 kilót lefogytam orvoshoz augusztusban fordultam és a szív orvos irányitott pszichológushoz, doktor írti szorongás oldó gyógyszert meg antidepresszáns ez egy hónapos kezelés volt, de egy hónap után újra elő jött a depresszió jelei igy vissza fordultam 2019 január 14-dikén újra ki írt szorongás oldó gyógyszert meg antidepresszánst és megint azt mondta a doktor, hogy hadjam abba a szedést és elköszönt.

Megint újra normális embernek éreztem magam újra jöttek az optimista gondolkozásom. De most 4 nap elteltével újra jönnek a negatív gondolatok: (öngyilkosság, reménytelenség, fáradtság, rossz indulatu gondolatok) társaságban: (reszketés idegesség feszültség olyan merevnek érzem magam)

Meg olyan gondolataim vannak mint bezártság érzés ez álltalában akkor van ha egyedül ülök az udvaron és felnézek az égre olyan rémisztő.

Nem tudom mihez kezdjek itt Ukrajnában nincs magyar pszichiáter csak egy pszichológus, de nem szimpatikus meg még fiatal orvos tapasztalatlan nem nagyon érti a munkáját.



2019. febr. 13. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen pszichoterapeuta megkeresése lenne a cél, nem tudom hogy ott elérhető közelségben van -e (pszichológust mondtad hogy nincs, pszichoterapeutára is keress rá).
2019. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!