Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Vagy mi ez?

Ez normális? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Ma éjjel úgy ébredtem meg, hogy beszéltem. Már, hogy miket mondtam nem emlékszem de arra igen, hogy felébredtem és egy mondatot mondtam éppen majd kapcsoltam, hogy miért beszélek és abbahagytam. Eddig ez az első ilyen amire emlékszem, egyedül alszom szóval nincs akitől megkérdezzem, hogy milyen gyakori. Habár a testvérem amikor itthon van vele szoktam ami mondjuk nem gyakori de ő nem számolt be még ilyenről.

2019. febr. 15. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fogsz megőrülni. Másnál is előfordul, hogy álmában beszél, nem kóros.
2019. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És itt nem arra gondolok, hogy álmomban. Vagyis álmomban de miután felébredtem még folytatódott amíg nem kapcsoltam ami pár másodperc volt.
2019. febr. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!