Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Pelenkás vagyok...

Mit tegyek? Pelenkás vagyok és úgy érzem kezd kialakulni nálam egy pelenka fétis. Ez már az? Mit tehetek ellene? Normális életet akarok, nem pedig freak lenni.18f

Figyelt kérdés

Sajnos volt egy kerékpáros balesetem gyerekként, de csodával határos módon semmi mozgásbeli bajom nincs, de sajnos a vizelet és székletüritési inger nincs meg, vagyis akkor érzem hogy nagyon kell amikor már megy be a pelusba.


Az egész dolog ami miatt aggódom az az, hogy szívesen viselek mintás, pelenka fétises embereknek gyártott aranyos karakterekkel ellátott pelenkát. Vagyis tetszik. De nem izgulok rá csak aranyos. Ez akkopr kezdődött amikor rátaláltam egy oldalra, ahol sok ilyen ember van, és van tumblr és ez az egész kicsit jobb kedvet csinált, hogy fellehet máskjént is fogni ezt és nem érzem magam egyszer az életben undorító beteg embernek. De aztán rámjön ez a megbánás és hogy ez beteges. Néha olyan depressziós leszek tőle hogy inkább meghalnék.



2019. febr. 11. 20:53
 1/8 stewie200 ***** válasza:
Szia.Szerintem ameddig a dolog nem megy at abba hogy esetleg masoknak mutogatod,vagy ilyesmi anelkul hogy ok akarnak addig nincs ezzel gond. Egyebkent nincs valami muteti lehetoseg amivel ujra teljes eletet elhetnel mint a baleset elott?
2019. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom hogy így próbáltad meg elviselhetőbbé tenni saját magad számára a pelenka hordását. "Pelenka fúj... Jé ez itt elég aranyos, nézzük mik vannak még "

Pelenkát hordanod kell, különben bekakálsz ha jól olvastam miért ne tennéd ezt is elviselhetőbbé?

Addig egyáltalán nem fétis amíg nem kapcsolódik szexuális dolgokhoz. Legalábbis én úgy tudom hogy akkor beteges "fétis" valami ha az illetőt felizgatja az adott dolog betegesen rajong érte.

Felizgat? Azt írtad nem! Akkor nyugodtan hordj mintás pelenkát. Attól nem leszel beteges hogy tetszik amit rá nyomtatnak.

2019. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki a mintás pelenka legalább olyan mint az alsónemű.
2019. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne ad fel a reményt nem tehetsz erről! Ugyan olyan értelmes és okos srác maradsz.
2019. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gond. Írj, ha szükséged van egy beszélgetőtársra:) szívesen meghallgatlak. Meghalni meg ne akarj, semmi értelme!
2019. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ementali ***** válasza:
100%

Nem probléma, nem baj!


Számos pelenkába kényszerülő embernél alakul ki, hogy a bajuk, lelki problémájuk enyhítése okán, valamilyen pozitív visszacsatolást hoznak létre (ez nem tudatos), ilyen például, hogy tetszetősebb, aranyosabb pelenkát viselnek, ez egyfajta kompenzáció.


Fétis? Nem!

De mi a baj azzal, ha egy inkontinens ember szexualitásába (vágyaiba) is bekerül a pelenka? Ebbe az esetben mi a különbség a piros bugyi (viselése vagy látványa) vagy a mintás pelenka viselése és látványa között? Egy inkontinensnek a pelenka a fehérneműje, ezzel van szoros kapcsolatban és nem a piros bugyival (piros bugyi bármilyen fehérnemű, ruhadarab lehet, csak egy példa).


Miért baj az, ha valaki aki inkontinens, tetszetősebb, aranyosabb, színvonalasabb pelenkát szeretne viselni és nem a kórház után érzetű fehéret? Aki beteg annak nem jár a divatosabb termék?


Az egész problémakör abból a szemellenzős hozzáállásból fakad, amely szerint a beteg ember ne élvezze már az életét, mert akkor perverz, erkölcstelen. - Tessenek körbenézni, sajna imigyen vélekednek az emberek. -

2019. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintás pelenkába én is jóban elviszelném
2019. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobb a mintás felnőtt méretű pelenka akkár felnőtt méretű mintás mosható pelenka is jó lenne ha létezne Magyarországon.


Mert segít az Ínkontinens embereknek vissza adni a jó kedvüket és leküzdeni a szégyenérzetüket, és félig feledni a betegségüket nem is nézne ki rosszul rajtuk pl. éjszakára a mintás szép pizsamájuk sem, ami elfedné a pelenkájuk kidomborodását is.

2019. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!