Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig tart bent valakit...

Mennyi ideig tart bent valakit a pszichiatria, ha ongyilkossagi kiserlete volt?

Figyelt kérdés

Egyik rokonom par hettel ezelott kiborult, es megvagta a karjat. Oke nem mely vagas inkabb karcolas, megis a prszichiatrian kotott ki. Akut pszichiatrian toltott 10 napot majd felvittek a Rehabilitacios osztalyra, ami ugyancsak zart. Terapiakat es vizsgalatokat vegeznek azota is rajta, de mar masnap megbanta amit tett, akart hazajonni sajat felelossegre, de az orvos nem engedte es azota sem. Osszesen mar 24 napja van bent. Meddig tartjak meg ben megis? Van valakinek valami tapasztalata?


Egyebkent nem hulye vagy ilyesmi, a gyereke meghalt es ezert borult ki.


2019. febr. 15. 14:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne. Nyilvan tudom pontos idopontot nem tudtok mondani az O eseteben, de ha volt ilyen sajnalatos tapasztalatotok, vagy ismerosotoknek, barkinek.....
2019. febr. 15. 14:40
 2/11 A kérdező kommentje:
Elore is koszonom.
2019. febr. 15. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:
2 hét-3 hónap. Akkor fogják kiengedni, amikor kb biztosak lehetnek benne, hogy otthon nem nyiszálja szét egyből magát.
2019. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az tokmindegy, hogy csak karcolas volt, es mar lemomdott errol a szandekarol? Akkor sem mehet haza sajat felelosegere?
2019. febr. 15. 14:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 hét volt amíg bent tartottak. Aztán kiengedtek.
2019. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem ertem O mert van mar bent kicsivel tobb mint 3 hete. Vagy lehet orvos es korhaz fuggo is?
2019. febr. 15. 15:16
 7/11 anonim válasza:

Exem begyógyszerezte magát, kimosták a gyomrát. 1 hetet volt bent, közben mindennap pszichológus ment hozzá beszélgetni. 1 hét után hazaengedték.

Én azért még bent tartottam volna.

2019. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat akkor most ezt mar vegkepp nem ertem. :/ Exedet valoban azert eleg hamar engedtek ki. Mar akkor kezdem azt gondolni, hogy azert korhaztol es orvostol is fuggo ez. Itt meg azokat is sokaig bent tartsak aki nrm ongyilkossagi kiserlettel kerul be. A 74 eves nagynenemnek idegosszeomlasa volt ev elejen, pont 1-en, es csak 25-en engedtek kiserovel haza. En ezt nem ertem.
2019. febr. 15. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom fagyállót ivott, 2 napig agonizált, ő jó pár hétig bent volt. Mondjuk ő először belgyógyászaton a dialízis miatt, aztán pszichiátria.
2019. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
O holnap mar 4 hete lesz bent.
2019. febr. 18. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!