Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem a lányomnak gondjai...

Úgy érzem a lányomnak gondjai vannak, de nem meri velem megbeszélni, ti ezt hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon levert, szomorkás. Valamelyik nap mikor hazaértem, a szobàjában sírt, hangos szomorú zenével. Arra gondoltam, hogy együtt volt valakivel és szakítottak, ez a gond és véletlen belenéztem a telefonjába.(tudom, ilyet nem szabadna, de aggódom értem) Sok szomorú idézetes képe van, illetve emberek akik sírnak stb.. furcsa volt az is mindenesetre.. Majd belenéztem pár beszélgetésébe, ami miatt lelkiismeret furdalásom is volt, lehet, hogy nem kellett volna, de sok (valószínűleg) ismeretlen emberrel beszélt, egy oldalt gyakran használ, azt hiszem anotalk, talán onnan. Viszont különös dolgot nem találtam. Az iskolában nincs vele probléma, pár barátnőjét is megkérdeztem, elvileg nem piszkálják. Természetesen vele is próbáltam beszélni, gondoltam rá, hogy szakemberhez vinni, de nagyon tiltakozik. Egyébként 15 éves.
2019. febr. 15. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Biztos vagdossa magát!

Vidd el úszni/fürdőbe! Ha nem akar menni, akkor dilidoki, ha nem akar menni, akkor vigyék!


Vagy keress neki egy normális kant.

2019. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy szorong valami miatt, lehet tipikus tinidepi is, ebben a korban teljesen normális.

ha nem javul a helyzet és neked sem akar semmilyen módon / formában beszélni a kis gondjairól, érdemes bevonni szakembert, akármennyire is tiltakozik, mert onnantól csak rosszabb lesz, egyre mélyebbre süllyedhet magában.

2019. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az internet rengeteg veszélyt rejt.Mint írod, ismeretlen emberekkel beszélt.Gyakran használ valami oldalt.

Egy 15 éves kislányt még könnyen rávehetnek olyan dolgokra, amiből tragédia lehet.Nem akarlak ijesztgetni,de én komolyan venném ezeket a dolgokat.Olvass utána, keress megfelelő segítséget, mert lehet bajban van a lányod, mert valakiknek a hálójába került, és zaklatják, fenyegetik, rá akarják venni valamire.De lehet csak szimplán szerelmi bánat.

Nem tudhatod.

Gyermekvédelemben dolgoztam sok évig, sok mindent láttam.Mégis próbálj vele beszélni.Ha jó köztetek a viszony, szeretettel meg fog nyílni, csak azt kell éreznie, mellette vagy, bármi is a gond, megérted, nem bírálod.

2019. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. febr. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!