Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy jobb szerettek folyton szomorúnak vagy depressziósnak lenni?

Figyelt kérdés
Amikor szomorú vagyok nem nagyon beszélgetek, nem foglalkozok a kinézetemmel. Ilyenkor úgy érzem, hogy önmagam vagyok és azt teszem amit akarok. Viszont, ha magabiztos vagyok akkor azt csinálom, mint a környezetem. Sokat beszélek, másokkal kibeszélünk mindenkit, sokat mesélek magamról. Lényegében olyan leszek, mint mások. Mindennap sminkelek, azon gondolkodom milyen ruhát vegyek fel, szépnek akarok tűnni. Sokat vásárolok amit később megbánok. Nem szeretem mikor ilyen vagyok, mert a végén rájövök, hogy ez nem is én vagyok.

2019. jan. 18. 16:28
 1/5 Thispain ***** válasza:
Velem nem.
2019. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senki sem szeret depressziósnak lenni.
2019. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ez azért van, mert nem mered a saját utadat járni, vagy "nem tudod, mit szeretnél igazán".
2019. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem sokszor előfordul. Szeretem magam nyomorultúl érezni, mert olyankor teszek mindenki más véleményére, és azt csinálom ami nekem tetszik, nem viselek el mindent és kicsit előtérbe helyezem magam. Sőt, azt is szeretem, hogy ilyenkor az emberek mintha foglalkoznának velem - néha megkérdezik, hogy mi a baj, és ez jól esik. Ez persze elég ronda szokás. Próbálok leszokni. Az önsajnálat szánalmas.
2019. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az életem nagy részében depressziós voltam/vagyok, a végén már eléggé megszoktam, és már néha örültem neki (mintha kínodba nevetnél).

Volt, hogy ennél mélyebbre is süllyedtem, mikor már egyáltalán nem is éreztem semmit, se jót, se rosszat.

A végén már annyira kínzott, hogy legalább a depresszió szintjére felhúzzam magam, hogy legalább érezzek valamit.

2019. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!