Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy honapnal tovabb is bent...

Egy honapnal tovabb is bent tarthassak?

Figyelt kérdés

A ferjem sajnos 1 honapja korhaba kerult ongyilkossagi kiserlettel, mivel kiborult azert, hogy elhalt a kozos babank. Aznap haza sem jott a munka utan, hiaba kerestuk es kerestettuk, nem jartuk sikerrel. Masnap anyja hazatol vitte el a mento. Eloszor baleseti surgossegire, majd a pszichiatriara vittek at.

10 napon volt Akut pszichiatrian, 20 napja Rehabilitacios osztalyon van. Gyogyszeres es csoportos terapiak, beszelgetes pszichologussal, volt mar CT vizsgalata is es MR.

Udvarra mar lemehet.


A latogatasi tilalom miatt csak telefonon tudunk beszelni, de meg nem tudja mikor engedik haza. :(


Volt valakinek esetleg hasonlo tapasztalata, szemelyes, hozzatartozo, ismeros vagy esetleg barat stb altal?

Kerlek csak komoly valaszolat irjatok mert fontos lenne es igyis engem is megviselt, hogy elhalt a magzat aki a babank lett volna es aggodom ferjemert, meg hianyzik. Csak probalok erotvenni magamon, ha neki nem ment sajnos legalabb nekem kell erosnek lennem.


Legyszives ezesetben temyleg ne OFF-oljatok.


Koszonom. Bocs, ha elirtam volna valamit, de szomoru vagyok.



2019. febr. 18. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Meddig tarthassak meg bent 1 honap utan?
2019. febr. 18. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is, sajnálom, hogy ez történt veletek! Próbáljatok párként viselkedni, és túlleni ezen! Nehogy eltávolodjatok ez miatt egymástól!

A kérdésedre pedig: a pszichiáter ítéli meg, hogy milyen súlyos a párod állapota. Ha már lemehet az udvarra, és a rehabon van, akkor nemsokára hazaengedhetik. Sajnos itt senki nem fog neked tudni időpontot mondani, ha akar valaki, ne hidd el. Csak a pstichiáter/pszichológus tudja megmondani, mennyit javult a férjed állapota. Egyébként, én a helyedben felhívnám az orvosát. Ő többet tud mondani.

(Megjegyzem, le a kalappal a mostani eü előtt. 10 éve, még kiskorúként, 15 szem frontin és 10 fájdalomcsillapító bevétele után bevittek, (mert véletlen hazaszalad anya, mostani szemmel nézve milyen szerencse!) kimosták a gyomrom, és kiengedtek egy hét után...)

Utoljára amikor öngyilkosságra gondoltam-nálunk is elment a baba, sajnos-, az jutott eszembe, hogy miért pont azokat bántanám a halálommal, akiket szeretek? Próbáld meg ezt a férjed fejébe is tudatosítani, és a sajátodba is! Járjatok el párterápiára, ha kiengedik. Kitartást nektek!

2019. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszod es az egyutterzesed is.

Mindent megteszek, hogy ne tavolodjunk el ezert egymastol, es azert is, hogy segitsem ferjemet a felepulesben, es felkeresunk egy jo pszichiatert, melyet mindketten igenybe veszunk. Sajnos kell is a "tragedia" utan a babank miatt mely szegenyt nagyon megviselte es engem is.

Nagyon sajnalom, hogy nektek is at kellett elnetek amit nekunk, hogy becsullek, hogy mielott barmit tettel volna a szeretteidre es szeretteid erzeseire gondoltal.

Sajnalom, hogy szegeny ferjem esetunkben gyengebb mint en, de en mindvegig tamogatom es mellette leszek, onnantol mikor majd haza engedik. Orvosi segitseggel talan sikerul tul tennunk magunkat.

2019. febr. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!