Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Földönkívülinek gondolja...

Földönkívülinek gondolja magát. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Azonnal el mondom, hogy ez NEM kamu. Véleményeket kérek tőletek. Bármilyet.


Internetről ismerek egy férfi lassan két éve. Sok minden történt, hazugsággal vegyítve. Fel épített egy hamis önképet önmagáról: 21 évesnek mondta magát és, hogy egy nagyon sikeres ember. Ezt pedig el hitette velem 1,5 évig. Nem értem, hogyan hazudhat valaki ekkorát? Egy kicsit sem kételkedem a dologban anno.


Az első két hónapban pedig el mondta, hogy egy tökéletes tiszta lélek, hogy senki nem lehet olyan, mint ő. Azután jött ez a földönkívülis dolog, pl: ő egyedi, illetve igazából nagyon unatkozik az életben. >> Mai napig hangoztatja.(Viszont nagyon intelligens alkat.)



2018. okt. 20. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű nárcisztikus alkat,nem egyedi eset.Na,meg az sem,ha valaki hazudozik..


(Ha az igekötő közvetlenül az ige előtt áll, egybeírjuk, pl.felépített,stb.

2018. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogában áll magát földönkívülinek hinni. De te sem vagy normális, hogy vele levelezgetsz.
2018. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus...ez egy beteg ember. Kerüld.
2018. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1# köszi :)

2# lehetséges.. Talán azért, mert nincsenek barátaim, ezért ő a támaszom.


A narcisztikus dolgon már én is elgondolkodtam, de képtelen vagyok elhinni, hogy ő az. Mármint... Nem tudom. Túlságosan kedves, én pedig labilis vagyok.

2018. okt. 20. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Súlyosan beteg, jobb volna megszakítani a kapcsolatot vele.
2018. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Téveszmés betegsége van, ha el is hiszi magáról ezeket.
2018. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Akármilyen barát jobb, mint ez. Még az is, hogy nincs barátod! Te is vagy akkora hülye mint ő, ha ilyennel haverkodsz. Hülyének néz, hazudozik, elmebeteg, feltűnési viszketegsége van, kisebbrendűségi érzése. Mit akarsz még? Szerinted barát az ilyen? És ha annyira normálisnak gondolod miért írod ki gyakorira? Hm?
2018. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7# Rendben van, nem kell letámadni. Így is rosszul érzem magam. Bár a hasonló kommentek nyitják fel a szememet.

Köszönöm a segítségeteket. Most már biztos vagyok magamban.

2018. okt. 20. 15:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Régebben, amikor még nem volt internet, ilyen dumával simán lehetett Jézusnak, de legalább valami egyéb prófétának lenni.
2018. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is így érzek, bár teljesen más szemszögből. inkább a tökéletlenségem és az emberi viselkedést mellőző létezésem hitette el velem, hogy nem erről a bolygóról vagyok való. mások is gyakran "ufóznak" le, de tiszta és tökéletes léleknek nem gondolom magam. bár, nagyon öreg léleknek igen.
2018. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!