Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez igaz amit mondanak, vagy...

Róbert dávid kérdése:

Ez igaz amit mondanak, vagy Szcientológia?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=0i3buI4kZWQ


Igaz ha évtizedig szedi az emberek ezeket a tudatmodótositó gyógyszereket,mája vagy szivem felmondja hamarabb a szolgálatot? esetleg hamarabb meghalok,mint egy normális ember? meg hogy az orvosok nem azért írják fel hogy segitsenek,hanem hogy pénzt keressenek velünk a gyógyszergyárakkal? szerintem van a videóban némi igazság,de muszály szednem mert paranoid skizofréniával,és obszesszív kompulzív zavarral diagolnak. Bár szerintem ha az orvosokon múlik egész életemben szednem kell,ami nem is kizárt mert tudtommal a pszchiózis nem gyógyitható csak karbantartható. 28/F



2019. febr. 18. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez kamu. Már réges régen nem ilyen szőrnyű a pszichiátria,mint ahogyan azt a videóban említik. A gyógyszerek pedig valakin segítenek,valakin pedig nem. De ez változó.
2019. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom a vérképed ellenőrzik. Van ismerős körben idős skizofrén, és szedi a gyógyszereket, jól van. Nem gondolom, hogy hamarabb felmondják a szerveid a szolgálatot. Az egészséges életmódra figyelj oda! Szedjél magas hatóanyagú omega 3 étrend kiegészítőt, és mozogj rendszeresen.Étkezz egészségesen.
2019. febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!