Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok adni valamilyen tanácsot?

Tudtok adni valamilyen tanácsot?

Figyelt kérdés
Az egész problémám akkor kezdődött, amikor életem legelső szerelme elhagyott, kilépett egy 2,5 éves kapcsolatból és rá 1,5 hónapra mással összejött. Mindez a szakmai vizsgám előtt 3 hónappal történt és az az időszak rettentően stresszesen telt. A vizsgám sikerült és keresgéltem is munkát benne sikertelenül, de időközben rájöttem, hogy nem nagyon akarok benne dolgozni, mert úgy érzem nem értek hozzá és emiatt már egy fél éve teljesen kétségbe vagyok esve a jövőmmel kapcsolatban. Az egész dologhoz még hozzájött (miután elhagytak) és most is tart, hogy a testemen pattanások jelentek meg (hát, mellkas, kar, nyak). Emiatt is nem nagyon van önbizalmam. Nem tudom, hogy ez az egész összefüggésben lehet-e, ha igen akkor a kérdés adott.
2019. febr. 25. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A pattanások a legyengült immunrendszer miatt vannak. Az meg a stressztől.
2019. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ezüstkutya ***** válasza:
Szerintem csak nem látod a dolgok végét. Fújod ki magad és nyugtázd, hogy nem ér nyakig a kupac. Vannak akik háborúból jönnek vissza és kezdenek új életet. Mindig van feljebb, de lejjebb is...
2019. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!