Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon miért beszélhetett rá a...

Vajon miért beszélhetett rá a drogokra?

Figyelt kérdés
Bekerültem öngyilkossági kisérlettel a kórházba,és ott volt egy drogos,aki mintha miattam került volna be. Olyan érzésem volt,mert folyton engem nézett,abba a szobába került,ahol én voltam,és elkezdett velem beszélgetni,először kérdezgetett,hogy miért kerültem be, mi miatt tettem amit tettem. Aztán olyanokat mondogatott,hogy a problémáimra a megoldás a drogok. Beszélgetni kezdett a drogokról,és egész jól elbeszélgettem vele,kedves volt. Kicsit gyanúsnak találtam őt.
2019. márc. 1. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos fizikailag, s mind mentálisan is sérül a drogoktol.

Elő példát láttál, hogy ezt teszi a drog.

Miért tetted azt?

Szabad megkérdezni?


Egyezer élünk, akkor sem túl sokáig. Az csak rajtunj múlik, hogy boldogok vagyunke vagy sem.

2019. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Történtek velem rossz dolgok,amiket nem tudok feldolgozni,még pszichológussal se. Meg nem szeretnék tovább élni. Kértem segítséget,azonban az nem segített,így az öngyilkosságot láttam megoldásnak. Egyébként sikerült volna,ha nem mentenek meg.
2019. márc. 1. 08:47
 3/4 anonim válasza:
A drog finom.
2019. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy dealer, vagy vmi haverja az, akitől ő esetleg pénzt kap, ha visz egy újabb "vásárlót". Gondolom, nem először van bent az illető, és mar kifegyelte, hogy ez egy jó terep. Nagyon sok brnt a drogos, őket is be lehet szervezni, meg ugye a szerencsétlen embereket, akiknek elegük van már mindenből, ők sok esetben nyitottak erre. Nekem ilyen illegális gyógyszer recepteket próbáltak meg eladni bent. Biztos arra is van ott bőven kereslet.
2019. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!