Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, alkohol nélkül...

Úgy érzem, alkohol nélkül öngyilkos lennék, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alkoholista vagyok, de anélkül nem tudnám a feladataimat ellátni, ezért nem merek elmenni olyan helyre, ahol segítenének leszokni, mert nem merek leszokni.

Vagy ez az alkoholizmusban "normális" érzés, más alkoholisták is ezt érzik? Tudtok erről valamit esetleg?

Köszönöm!



2019. márc. 4. 11:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Borderline személyiségzavarom van
2019. márc. 4. 11:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Öngyilkos gondolataim nekem is vannak, én is alkoholista vagyok. Milyen feladat ellátásában tud neked az alkohol segíteni?
2019. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Házimunka, bevásárlás, de legfőképpen ami szorongást kelt, leginkább hivatalos ügyek intézése. Alkohol nélkül erőtlennek és gyámoltalannak érzem magam.
2019. márc. 4. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Dolgozni te tudsz járni? Milyen korú, nemű vagy?
2019. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiatal nő vagyok, dolgozni tudok, az szerencsére alkohol nélkül is megy, mert tudom, hogy muszáj, de a többi nem megy.
2019. márc. 4. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is borderline vagyok,régebben én is sokat ittam,most már csak néha,de akkor sem sokat,nekem igazából nem is hiányzik.

A fű viszont nagyon,azt nagyon szeretem.

Próbáld ki,szerintem jobb mint a pia,nem vagyok depressziós tőle,meg minden jó.

2019. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De az drága, nem?

Meg amúgy hol lehet füves cigit venni?

2019. márc. 6. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell napi szinten,heti egyszer-kétszer,amúgy ja 3000 Ft.körül van grammja,de abból én négy cigit tekerek,szóval nem drágább mint a pia,ha csak ritkán szívsz.

Amúgy ismerőseid körül nézz szét,biztos van aki szívja,ha jó viszonyban vagytok,intéz neked is.

2019. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!