Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen elegem van, hogy...

Teljesen elegem van, hogy anyám napi egy órát azzal tölt, hogy minden cuccomat ákutathassan, áttúrhasson?

Figyelt kérdés

Mindent, ágy alja, régi dobozok, táskák, 4-5 évvel ezelőtti tankönyvek, szekrény teteje, mindent, mindig. Tankönyvek, egy utolsó füzetpapír a suliból, hogy ott mit húztál be... A szemetedet is átnézi, sőt azt is, a nagy 100 literes kukát is kiburítja... Hívogat mindenkit, hogy nyomozhasson bank...


Olyan szinten elegem van, hogy ez egy vicc. Nincs menekvés, a nem használt kabátok zsebe, az évek óta nem használt bőrönd, könyvek, minden...


Legszívesebben felgyújtanék vagy kiszórnék mindent és kutathasson kedvére... Úgyis úgy jövök haza, hogy kidobok mindent, vagy eldobok, ne is lássa...


Légyszi ne írjátok azt, hogy az ő háza, mert ez beteges. Hetekig hívogatta a bankot, telefontársaságot, sulit is, mert megszerezte a jelszót és nekem adta ki magát...


Ez egyszerűen, higy ez zsebkendőbe nem tudod kifújni az orrod, hogy ne kutassa át. Tűz a megoldás erre...


2019. márc. 5. 16:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

*például bank


És bocsi nem hetekig, hanem hosszú hónapokig naponta. Nem tudtam, honnan tud mindent, azt hittem valaki látott, hogy bementem egy kajáldába...

2019. márc. 5. 16:13
 2/20 anonim ***** válasza:

Kényszeres vagy paranoiás beteg anyukád. Sajnos ha nem hajlandó rá, hogy kezeltesse magát, nem tudsz mit tenni. Apukáddal mi a helyzet (együtt éltek-e, stb.)? Hány éves vagy? Sajnos ha még kiskorú, akkor maximum kollégiumba költözhetsz, de nem tudsz mást tenni :( Vagy a családsegítőknél tudod jelezni, hátha adnak valami tanácsot, talán hátha beszélne velük anyukád, vagy bármi. Jobb ötletem nekem sincs. Ismeretségi körömben van hasonló eset (még durvább is, mint ez), és elég sok követ megmozgattak, eredménytelenül :( Biztosan nagyon nehéz vele együttélni így, de végülis legalább nem veszélyeztető senkire nézve, amit csinál.

Egyébként ha kérdezed tőle, miért csinálja ezt, keres-e valamit, akkor miket szokott rá válaszolni?

Kitartás!:(

2019. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Letagadja és üvöltözik egy sort...


Megkértem, hogy ne, hiába.


Plusz üvegablak van az ajtón, egy helyen kiszedte a glettet, pont ott, ahol rá lát az ágyamra, ott szokott leselkedni. Este sötétben, szokott jönni és lesett a lyukon, mire megtaláltam, addig azt hittem a kulcslyuk...

2019. márc. 5. 16:30
 4/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? anyud nem százas ez biztos. sztem kontroll-mániája van. csak akkor érzi magát biztonságban ha mindent irányíthat és mindenről tudomással bírhat.
2019. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagoyk: le merném fogadni, hogy lány vagy, most kezdesz kamaszodni, nincs tesód és anyud egyedül nevel..
2019. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

19 vagyok, mikor elmúltam 18, csináltattam a számlát. Van tesóm, de nem velünk lakik.


Nagyon betrg, egy időben betegségeket képzelt be nekem, meg hogy én drogozom, ott akarom tuti hagyni a sulit. Soha ilyen nem volt...

2019. márc. 5. 17:10
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha még magát a tevékenységet is letagadja, akkor szerintem eléggé reménytelen a helyzet :'( Megértelek, az én anyám is folyton feltúrta a kukát, sőt, a szennyes alsóneműimet nézegette és szagolgatta(!) folyton, amiket a szennyesládából szedett ki... Nem tudsz mit tenni szerintem :( Tudom, hogy nagyon idegesítő, de ne gondolkozz olyanokon, hogy felgyújtasz mindent! Gondolj arra, hogy a lakás, amiben laktok, a te érdekes is, hogy épségben maradjon. A nem használt cuccokat meg egyébként nyugodtan elviheted a Máltaiakhoz (nem használt kabátokat), a kacatokat meg kidobálhatod a fenébe, most teljesen anyukád helyzetétől függetlenül mondom.
2019. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
menekülj nem tudsz egyebet tenni.. tesódhoz nem tudsz költözni? apud? nagymama? anyud mentális beteg és ha ezt nem is ismeri be ez nem fog változni. uralkodni akar rajtad mert fél hogy elveszít. szép szó nem fog használni
2019. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld kicseréltetni egy szimpla faajtóra amin keresztül nemlehet belátni meg amihez ugye jár zár és kulccsal zard be. A kulcsot pedig hagyd magadnál. MINDENHOVA VIDD. Ha csak wc re mész akkor is. Illetve mindig zárd be magad után ha kimész bemész. Vagy pakol össze az összes cuccodat és menj el. A régi kacatokat dobáld ki stb. A legjobb ha teljesen üres maradnaaz egész sziba csak ugye a bútorok.
2019. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Te megint a beteges lány vagy, ugye?
2019. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!