Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez csupa véletlen lenne, vagy...

Ez csupa véletlen lenne, vagy csak én képzelem be saját magamnak?

Figyelt kérdés
Annyira beleélem saját magamat egy sorozatba,hogy függője lettem,és érdekes módon hasonló dolgok történnek benne,mint az én életemben,pont úgy történnek a dolgok,csak a sorozatban akciósabban. A sorozat szereplőket úgy képzelem el,mint az ismerőseimet,barátaimat,ellenségeimet. És folynak a történések ugyanúgy ahogyan az én életemben. Olyan fura.
2019. márc. 6. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván olyan szituációkat találtak ki a forgatókönyvírók, amelyek az átlag emberrel is megtörténhetnek. Pont azért, hogy azonosulni tudjanak vele.

Semmi különlegeset, csodát, varázslatot ne képzelj ebbe bele :)

Az egyébként nem normális, ha ennyire rákattansz valamire.

2019. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ember, ha keres könnyen talál hasonlósáhokat. Nem kifejezetten sorozatokra gondolok, de így születnek az összeesüvés elméletek is. Nincs ezzel semmi baj. Olvass utánna a 23-mas számnak. Van róla film is, igaz jó film, de akciósabb a való életnél.. :)

Van is egy mondás erre amúgy; Aki keres, az talál.

2019. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!