Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Xanax mennyire jó megoldás...

A Xanax mennyire jó megoldás egy buliban a feszengés ellen?

Figyelt kérdés
-El szeretném magam engedni és nem szeretnék szorongani ,ezt eddig alkohollal szoktam pótolni ,de most gondoltam ,még nem próbáltam a xanaxot és viszonylag olcsón is . Szerintetek mennyire alkalmas egy buliba? Tufdok majd könnyenbben ismerkedni?

2019. márc. 8. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Remek ötlet, viszont alkoholt ne igyál rá, mert fejreállsz. A későbbi függőséget most hagyjuk.
2019. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Xanax inkább az a fajta nyugtató, amit alvás, pihenés előtt használnak. Álmosító hatású, egy buliban ez nem hiszem, hogy előnyös. Egyáltalán nem olyan fajta a szorongásoldó hatása, mint az alkoholnak, az alkohol (kezdetben) inkább bepörget, a Xanax meg rávesz, hogy pihenj. Ha mégis kipróbálnád: vagy Xanax, vagy alkohol, a kettőt együtt NE. Együttesen légzésdeprimáló hatású, magyarul leállhat a légzésed.
2019. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A xanax sosem megoldás.

Nagyon szépen kérlek, ha nem muszáj, ne tedd tönkre magad. Tényleg. Ne csináld, nem éri meg.

Az egy xanaxból valahogy mindig kettő lesz, aztán három, négy és így tovább. Rohadt egy szer, nagyon könnyű rászokni, ellenben kezelni a függőséget..

2019. márc. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felmerül persze a kérdés, ha feszengsz a buliban, egyáltalán minek mész?
2019. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretnék továbbra is társasági lényként funkcionálni ,mègha ez nehezen is megy társaságban és szükségem is van ilyes fajta dolgokhoz ,hogy ne feszengjek és csöpnyit önmagam is tudjak lenni. Szerintem a legtöbb ember ezért is iszik alkholt ,nem csak bulikon,mert fel tud szabadulni az egyén és végre nem kell megfelenie senkinek ès semminek ,ez valahogy az a ,,leszarom,, stílus megtestesítője.
2019. márc. 10. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor igyál. Az alkoholt erre találták ki, a Xanaxot nem. Hidd el nekem, csak elálmosodsz tőle, kedved se lesz ismerkedni, inkább hazamész aludni.
2019. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha feszengsz, akkor nem szeretnél. Csak bemeséled magadnak, hogy igen.
2019. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!