Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik kisereltek meg ongyilkoss...

Akik kisereltek meg ongyilkossagot, mi miatt nem sikerult vegul? Hogyan probaltak meg?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok keszulve. Gyerekkent is megalaztak, leerettsegiztem, igaz a matek nehezen ment, de meglett azert. DolgoztM eddig 4 munkahelyen. Mindenhol furcsanak tartottak. Maganeleti szempontbol meg sikertelen vagyok, sosem volt meg kapcsolatom. Megalaztak ok is, szex sem megy, nem tudok elmenni. Aszexualis nem vagyok, mert ha arra gondolok, hogy szexelek valakivel az jo erzessel tolt el. De elesben leblokkolok. Ujonnan hangulatingadozasaim vannak, hol a melyen vagyok, hol par oraig a fellegekben. Igazabol egyedul vagyok, apuval ritkan beszelek, ocsemmel is, anyu nem el. Rokonok es par ismeros van. Nagyon rossz minden nap ujonnan. Pszichiatriara nem szeretnek kerulni, gyogyszereket sem szeretnek szedni. Jelenleg nincs munkam. Es nem lustasagbol nincs, mert 4 evig dolgoztam , de nem birom az embereket, leblokkokok, nem megy a tarsas beilleszkedes. Igy leelni egy eletet nem szeretnek. Egyedul nem akarok maradni, de nyilvan problemas embert senki nem akar maga melle. Eddig voltak celok, munka, kisebb lakas idovel, de mara mar azbsem erdekel. Az elmult egy honapban dontottem el, hogy veget vetek az egesznek, mert faradekonyabb vagyok, egesz nap aludnek, vegig stresszelem a napot es ez kimerit idegileg.



Arra gondoltam, hogy eros nyugtatokat szedek be, mondjuk ugyb10db-ot, az talan kinyir. Persze sokat sirok, mert nem ertem, mieet kaptam ezt az eletet. Kinszenvedes. Inkabb lennek toloszekes, vagy egy kezemet /labamat odaadnam, de ezzel az idegallapottal nem megy tovabb semmi sem.


Koszonom elore is segitseget! 26 vagyok



2019. márc. 9. 21:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem próbálsz változtatni? Ameddig ilyeneken gondolkodsz, addig értelmes ötleteket is kitalálhatnál. És butaság a nehéz élettel jönni. Ha minden ember, akinek kemény buktatókat oszt a sors öngyilkosok lennének a Földön fele ennyien élnének.
2019. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Duenna ***** válasza:

Figyelmedbe ajánlok egy könyvet: Dr. Michael Newton - Lelkünk útja 1-2-3 kötet.


Innen letöltheted:

[link]


Ha elolvasod, az egész életed gyökeresen meg fog változni - pozitív irányban.

2019. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%

Csak a vesém ment tönkre, de nem is meg akartam halni, csak kiütni magamat...


Apám egy vadállat, folyamatosan aláz, ver, hallgatom egész nap, hogy mekkora bolond vagyok, mejkora vuta vagyok, ő az ész, ezt végig bepiálva... Szvad gondolatom nincsen. Én nem értem, meg, hogy egyesek miért csinálhatnak, azt, amit akarnak. Folyamatosan fenyeget, hogy megöl...


Teljesen kikészít, ez egy barom... 22.éves lány vagyok... 16 évesen már azt csinálta, hogy be akarta magyarázni, hogy én bolond vagyok, hogy gyámság alá helyeztethessen... Plusz az italomba keverte a cuccot, vagy lefogott és elkábított. Vagy pár hónapja addig vert az autóban, hogy kinyitottam az ajtót, hogy szabaduljak, erre bemagyarázta másoknak, hogy részeg voltam... Majdnem kinyírt, mert 40 gokos lázzal bezavart és ott várt az ajtó előtt...


Most otthagxtam a sulit, mert egy az ők erőltették, kettő nem engedtek szakot sem váltani, ennek meg így nincs értelme...


Ha megtudja agyon fog verni, nem csak fenyegetni fog... Én inkább megölöm magamat, de ezt nem bírom....


Ez egy alkoholista elmebeteg, ja azzal is letámadott folyton, hogy drogos vagyok...


Csak azt nem értem, hogy más ennyinidős lány miért csijálhat, azt amit akar, vagy lehet férje, gyereke akár...


Neked nem ilyen súlyos a helyzeted. Sajnos egy lánynak ez a sorsa... Csak az a baj, a leckekönyvet, meg bankszámlakivonatot a halál om után is meg fogja kapni...

2019. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, már megint itt kamuzol? Tűnj már el innen, vagy komolyan jelentem!
2019. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Eleg sulyos az en helyzetem is, hidd el. Engem is bolondnak tartottak, engem nem a csalaom, hanem a kivulallo emberek. Es teny, hogy tudom, nem igy kellett volna viselkednem sokszor, de az emberek velemenyet nem lehet megvalzoztatni. Nekem szexualis fobiam is van, hiaba tetszik meg valaki, nem tudok elmenni, nekem ez nagy trauma. Ez nyilvan gyerekkorbol jon, anyuek tobbszor ramnyitottak gyerekkent, mikor azt csinaltam, nagyon kellemetlen volt. Es sztem nekem ez is betett. Plustban a sulis megalaztatasok.
2019. márc. 9. 21:34
 6/28 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó vagyok: mármint sok fájdalomcsillapítót vettem be... De többek között azért is, mert nem engedett dokihoz...



De én ezen soha nem.fogom túltenni magamat, amit velem tett...

2019. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Probalj meg elkoltozni ottgonrol, es apuddal megszakitani a kapcsolatot.
2019. márc. 9. 21:35
 8/28 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol mások véleményével? Kit érdekel mit gondolnak rólad? Mindenki úgyis tuti, hogy nem utál, mert minden kívülállót kedvel valaki. Szeretni meg úgyse fog soha senki bármilyen kedves is vagy, hidd el, tapasztaltam. A fóbiát pedig egy normális társ tud orvosolni még valószínűleg terápiák nélkül is. De ehhez próbálkozni kell. A múlton meg kár rágódni. Úgyse fog megváltozni és hülyeség csak azért feladni mert régen ez és az volt. Meg amiatt, hogy a paraszt az utca túloldalán mit gondol rólad.
2019. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igy a a leirtak alapjan nem leget mentalis problemam? Vagy nem tudom, mi van velem. De oka van, hogy se barataim, se kapcsoaltom nincs. Jelenleg munkam sem.
2019. márc. 9. 21:41
 10/28 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2019. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!