Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nyugtatnak le az ilyen...

Miért nyugtatnak le az ilyen fajta videók?

Figyelt kérdés

Olyan nyugodtság tölt el engemet,és boldog leszek tőle,ha megnézek egy ilyen videót:

[link]


2019. márc. 11. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Jézusom...Ilyenkor remélem hogy több száz kilóméterre vagyunk egymástól...pszichopata
2019. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus tini menősködés, "pszichopata vagyok, meg különleges virágszál" A valóságban, ha azt mondanám, hogy HU! összeszarnád magad.
2019. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészen pontosan mi boldogít ebben? A zene, a látvány, vagy a kettő együttes összhatása? Esetleg az erőszak? Mert nem mindegy.
2019. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hjaaaj, kiscicám...próbálkozz..

Legalább valami súlyosat linkeltél volna be, nem ezt a matinét lol. Kezdő csicska.

2019. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A eset: amiről a 2-es válaszoló írt...

B eset: dühös vagy valakire, valakikre, akik mondjuk bántanak téged, de nem tudod tőlük megvédeni magad (de mondjuk ha lenne egy fegyvered, akkor ez sikerülne), vagy irigy vagy valakikre, akiknek a sikereit nem tudod elérni, és ezért megnyugvással tölt el, hogy ilyen módon akár velük is lehetne végezni, stb.

2019. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom szerintem beképzeled/ vagy az, ami előttem írtak.

De lehet hogy csak a zene miatt. En is szeretem, ez egy jó szám. Az ember boldogabbnak erzi magat ha olyan zenèt hallgat ami tetszik neki.

Ennyi. Nem vagy "pszichopata".

2019. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!