Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megvaltozott minden, barcsak...

Megvaltozott minden, barcsak a regi lehetnek?

Figyelt kérdés

Regen eletvidam voltam , jottem mentem volt kedvem mindenhez.

5 eve szorongok folyamatosan,bekepzelek magamnak minden betegseget.

Ez egy ajulas kozeli rosszulet utan jott. Kivizsgaltak nem talaltak semmit.

De mindig van valami uj tunetem amitol felek.

Kaptam szorongasra gyogyszert az elejen jobb is mert az a gyotro halalfelelem ami az elejen volt elmult.

De neha eszembe jut mi lenne ha.....

Sokat vagyok egyedul is sajnos.

Es most elgondolkodtam hogy regen milyen jo is volt barcsak minden a regi lenne de ugy erzem mar olyan soha nem lesszek. :(

Es ez miatt semmi nem ugy alakul az eletemben ahogy szeretnem . Sokszor meg ha nem foglalkozok a sok hulyesggel , mert tudom hogy ez az mintha tudat alatt ott lenne akkor is. Es sokszor rosszat almodok. Valaki ebbol ki tudott mar maszni teljesen?


2019. márc. 12. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok én is. Nálam ájulás váltotta ki kb. 7 éve. Azóta is beképzelek magamnak dolgokat és olyankor hatalmas félelem fog el. Annyit szorongtam, hogy azóta fülzúgással küzdök. Igyekszem nem komolyan venni az apróbb betegségek tüneteit de ez nem mindig sikerül. Fogalmam sincs hogyan lehetne ebből teljesen kimászni..
2019. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is van fulzugasom sajnos :(
2019. márc. 12. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy! Tereld el a gondolataidat!
2019. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!