Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barcsak meghalnek?

Barcsak meghalnek?

Figyelt kérdés

Nem birom elviselni magamat

Szorongo ugyetlen tulkomplikalo bomlott szemelyisegu ember vagyok

Nem erzem jol magam a boromben

Ugy erzem neha idegen vagyok magamnak es mindig masmilyen

Orvos enyhe skizofren hajlamot allapitott meg nalam

Nem segit a terapia sem

Nincs kivel megosztanom azt a rengeteg frusztraltsagot amit ertek

Szivem szerint letepnem a boromet is!!

Van innen meg kiut??



2017. aug. 6. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ismerős. Én is ilyen vagyok. Mégsem akarom feladni, mert vannak céljaim. Feladni a legkönnyebb.
2017. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz!
2017. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nincs kivel megosztanom azt a rengeteg frusztraltsagot amit ertek"


Az orvossal beszélj, talán tud ajánlani csoportokat, ahol erről tudsz beszélgetni emberekkel.

2017. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van kiút, csak ne add fel, és kövess el mindent, hogy jobban legyél. Nagyon súlyos drogfüggő voltam, és még súlyosabb depressziós, szorongós, komoly pszichotikus állapotokkal. Az életem 4 évig maga volta tömény kínszenvedés. Aztán elegem lett. Letettem a drogokat, elkezdtem nyomozni, hogy mi az ami segíthet, és azokat kezdtem csinálni. Ez 9 hónapja volt. Még mindig vannak elvonási tüneteim, de sokkal jobban vagyok.
2017. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok mar orvost aki csak kenyszerbol meghallgat aztan el is felejti hogy a vilagon vagyok

Nem jartam terapiara rendszeresen ezert komolyan se vesznek mar

Nem talalok en mar celokat

Kilatastalan nyuglodes mar ez az egesz

2017. aug. 6. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta van kiút mindenből. Az én életemből 8 évet vett el a kábítószer. Tudom mi a kilátástalanság. A kérdés az, hogy akarod-e a változást vagy sem. Keresd meg azt a közösséget ahol megoszthatod az érzéseidet, nem kell feltétlenül orvosnak lennie. Az meg hogy mit csináltál a mùltban terápia címen és hogy mennyire nem érdekelt ne tartson vissza hogy adj magadnak mégegy lehetőséget. Az számít mit csinálsz most, mit teszel azért nap mint nap hogy jobb legyen az életed.

Én hiszek abban hogyha nekem sikerült, akkor nincs reménytelen helyzet, minden csak azon múlik hogy akarod-e, ha nem akkor semmi sem fog változni. Miért is lenne másképp ha ugyanazt csinálod mint eddig? Értékes ember vagy te is és add meg magadnak azt a tiszteletet hogy nem csinálod ki magad, egy idő után mások is el fognak ismerni, több sikerélményben lesz részed, és megtanulod elfogadni hogy vannak dolgok amikkel együtt kell élni. Nekem is van egy betegségem, de ha elfogadom, és megtanulom kezelni, akkor nem halok bele idő előtt. Ezt leszámítva teljes életet élek.

2017. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!