Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 évesen csak nekem vannak...

18 évesen csak nekem vannak ilyen "bárcsak fel se ébrednék" gondolataim?

Figyelt kérdés
Napról- napra csak öregszem, semmi nincs az életembe, üresség érzetem van, soha nem fog velem már semmi jó történi, unalmas, sz.r egyhangú minden, utálok élni.
2016. jan. 31. 00:01
 1/5 anonim válasza:
Tudom sablonos szöveg, vedd a kezedbe a saját sorsod;)
2016. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy van hol laknod, van mit enned, gondolom tanulhatsz is, amivel megalapoznatod, hogy találj egy jó munkát, ja, és háború sincs.
2016. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tudom, hogy sablonos a válaszom, de még nagyon fiatal vagy. Előtted az élet. Próbáld meg kitalálni mit szeretnél és próbáld megvalósítani. Én 40 éves vagyok, és nagyon sajnálom, hogy nem mertem az álmaimat megvalósítani.
2016. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Veled egy idős vagyok,és ugyanilyen életfelfogásom van,mint neked.Sajnos.


Igazából nem is látom az élet értelmét,de a saját véleményem az,hogy nincs is ilyen.Nem hiszem,hogy egy magasabb erő akarta azt,hogy itt a földön legyünk,ahogyan azt sem,hogy a sorunk irányítva van az égiek által.Azért vagyunk itt,mert anyánk,meg apánk...értitek.Nyilván lehet vitatkozni azon,hogy mégis hogy kezdődött el az egész evolúció a földön,de szerintem teljesen fölösleges,nem fogunk rá választ kapni.


Van,aki szinte egész élete során jól érzi magát,nem gondokodik ilyesféle gondolatokkal.Őszintén szólva irigylem az ilyeneket.Lennék ilyen,de sem a körülmények,se a felfogásom nem engedi.


Gyakran elképzelem,hogy mennyivel jobb lenne a semmi.Tudom,hogy hülyén fog hangzani,de irigylem azokat az embereket,akik meg sem születtek.


Nincs se jó,se rossz,nincs semmi.Nem is lehet felfogni.És éppen ez a jó.Nem létezel.


Ez egy nagyon pesszimista felfogás,és nem is ajánlom,hogy kövesd,de ha már neked is hasonló gondolataid vannak,gondoltam megosztom veled. :)

2016. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem csak neked..
2016. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!