Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egészséges embert nyugtatókkal...

Egészséges embert nyugtatókkal tömni, milyen változásokat hozhat?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy van aki drogfüggő lett miatta...


Mert igazából ez egy drog.


Gyerekorvos iratta.


2019. márc. 12. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Letompulás, állandó álmosság/alvás, memóriazavarok, függőség. Később érdektelenség, depresszió, elbutulás. Még később testi-lelki leépülés, néha öngyilkosság. Idősebb korban Alzheimer-kór, Parkinson-kór, demencia, full elhülyülés.


Ha az én gyerekemnek írnának nyugtatót, az egyik kezemmel a gyógyszert verném ki a gyerek kezéből, a másik kezemmel meg az "orvost" verném orrba.

Ha hyperaktív, vagy szorong az a gyerek, akkor húzzon le bicajozni, meg focizni, ne drogokat zabáljon.


Üdv:Egy nagyon nehezen meggyógyult nyugtató függő

2019. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

A szüleim elvesztése után eléggé megreccsentem lelkileg, akkor nekem is xanaxot/frontint írtak fel. Meg altatót, hogy aludni tudjak.

Azt kezdtem el érezni, hogy teljesen elbutulok. Nem tudtam sem koncentrálni, sem normálisan beszélni, nem jöttek a gondolatok sem, írás közben meg kellett állnom, hogy eszembe jusson melyik betű jön...komolyan. Kezdtem magam és a környezetemet elhanyagolni.

Aztán saját magamtól elkezdtem lecsökkenteni fokozatosan, és elhagyni ezeket. Iszonyú nehéz volt, baromi szenvedés, nem alvás, remegés, pánik rohamok, elvonási tünetek. De erős voltam, és sikerült letenni. Azt az orvost páros lábbal rúgnám agyon aki ilyeneket ír fel! Pláne gyereknek!

2019. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

EGÉSZSÉGES embernem miért adna a gyerekorvos nyugtatókat?


Valószínübb, hogy valami oka azért van.


Az elsö meg jobban tenné, ha SZEDNE nyugtatókat, akkor valószínüleg nem lenne ennyire agresszív!

2019. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyetlen egyszer elájultam, hóbapokig szedettek utána nyugtatót velem... Előtte sokáig lázas voltam, alig bírtam felkelni, suliból us hazaküldtek


Nem vagyok autista, vagy hyperaktív, suliban osztályelső voltam.

2019. márc. 12. 20:25
 5/5 qborka ***** válasza:
de durva...szegény..tönkrevágnak, sokkal jobban, mint mondjuk mdma :(
2019. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!