Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom a változásokat!...

Nem bírom a változásokat! Hogyan tudnám legalább elviselni őket?

Figyelt kérdés
A sulinkban a tanárikar felét leváltották (a kedvenc tanáromat egy nála sokkal szarabbra) stb. Utálom a változásokat. Lehet ezen változtatni?

2015. szept. 2. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudsz változtatni rajta, próbáld meg elfogadni az újakat.
2015. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nehezen fog menni!
2015. szept. 3. 22:07
 3/5 anonim válasza:

Én is utálom a változásokat! Kivéve, ha én akartam vagy én vagyok az aki változtat.


Ha energiát fektetek az új dolgok előnyeinek megismerésébe az egész elviselhetővé tudja tenni. Főleg ha van indok, hogy miért jobb az új valami!

2015. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy valaki megért!
2015. szept. 5. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is utálom a változásokat! Legfőképpen azért,merz időbe telik míg kiismerem az embereket és nehezen bízom meg ismeretlenekben. Ha neked is ez okoz gondot, akkor nem tudok mást mondani, mint hogy légy nyitott az új felé. Lehet hogy megszoktad a régit és az úgy megfelelt neked, de a dolgon változtatni úgy sem tudsz. Előbb utóbb megszokod az újat is,még ha nem is olyan jó. Magadnak azzal könnyítessz, ha minél előbb próbálsz illeszkedni az új tanárhoz.
2015. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!