Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek hogy ma vissza fogok...

Félek hogy ma vissza fogok esni (drog) és nem tudok sehonnan erőt meríteni. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy idén még csak pár alkalommal keveredtem bele a drogokba (akkor sem túlságosan). Szóval elég jó tiszta szakaszon vagyok túl, de ez azért ment ilyen jól mert zen meditációt gyakoroltam. Csakhogy pár napja eléggé megfáztam, és abbamaradt a meditációs gyakorlás. A függő énem megint előtérbe kerül, és elkezdtem magam megint őrölni a hülyeségeimmel. Reggel óta azon gondolkodom hogy hogyan tudnám kinyiffantani magam - mert annyira elegem van a kilátástalan életemből. De már éjszaka is ez volt, és alig tudtam aludni is... Teljesen ki vagyok most készülve, és ez pusztán néhány nap betegség következménye. Elegem van már ebből. Most arra jutottam inkább megpróbálok beszerezni egy kis cuccot (biofű) ami lehet van egy ismerősömnél. Mivel ha beszívnák akkor legalább nem azon gondolkodnék hogy hogyan nyírom ki magam.. De így meg lehet vissza fogok esni, és attól is nagyon félek. Nem tudom hogy tudnám már ezt megoldani?

2019. márc. 14. 12:16
1 2
 1/13 Armstrong01 válasza:
Vagy növesztesz némi tököt és azon gondolkodsz mit tudsz tenni a jelenlegi helyzeted megoldására. Marha egyszerű a kis öngyilkos hajlamot ki írni magadból meg droghoz nyúlni, szedd össze magad keress hobbit, dolgozz esetleg párkapcsolat. Ha meg úgy állsz hozzá hogy áhh úgyse akkor meg is érdemled mert képtelen vagy felállni. Borzasztó gyerekkorom volt, lett egy maradandó betegségem minden nap fájdalmaim vannak. De egyszer se nyúltam droghoz, alkoholhoz meg ilyenekhez öngyilkos se akartam lenni. Dolgozok, van több hobbim. Szerintem neked is menne.
2019. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem megy nekem semmi.

Azért így visszaolvasva jót nevettem - visszaesni? Mégis honnan esnék vissza? Le se szoktam.

De tényleg parázok a biofűtől mert azért az ember képes bármit eladni.

Nem tudok magammal megin szembe nézni. Ez itt a baj. De majd megoldom

2019. márc. 14. 12:57
 3/13 A kérdező kommentje:
Az történt hogy közben nem bírtam a véremmel, és elindult a visszafordíthatatlan folyamat.. De én úgy érzem megtettem mindent. Mindent!!! 1 hónapig gyakoroltam, és k.... sokat gyakoroltam. Tök jó is volt minden. Erre jön egy kis megfázás, és 3 nap alatt visszaáll a gondolkodásom a régire? Ezért kellett ez a sok gyakorlás? Most meg még én féltsem a kis megmaradt tudatállapotomat, hogy megint egy csomó gyakorlással majd helyreállítsam? pffff Ez nevetséges. Én is egy hiba vagyok, de az élet is az. Most már csak a hívásra várok, és talán ma este nyugton alszom. Kis szerencsével fel sem ébredek...
2019. márc. 14. 13:43
 4/13 anonim válasza:
Miért nem fordulsz egy ember segítségére aki le tud szoktatni?
2019. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

# 4

Segítséget? Kinek a segítségét? A drogos iq harcosok segítségét a rehabon? Akikben nem tudok megbízni

Kösz nem.

dehamégis utána mi lenne?

kijövök azt nem fogok találkozni a régi haverokkal mikor boltba megyek azt veszek egy zsemlét?

Elmegyek majd megint 3 műszakba, és 8 órába betekerhetek 1250 csavart.

Ha lesz egy rossz napom mint most ki véd majd meg?

Legyek tökös, adjak bele mindent ahogy 1 is mondja? Minek? Lesz majd lehet 10 év múlva barátnőm? És akkor? Ha utána mégsem megy a dolog megint egyedül maradok, és keresem majd tovább szépen az élet értelmeit? Ugyen.

Ez is várható volt ez a visszaesés. Minden éveben kb ugyanígy szokott jönni. Ez nem tudom mi ez a függőség de én nem tehetek ellene semmit. Nem is harcolok. Felesleges. Csak egyféleképp érhet véget :(

2019. márc. 14. 15:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja amúgy tényleg most ugrott be az egész. Tavaj előtt sikerült kihagynom 3 hónapot, és akkor is valamikor ezen a héten estem vissza. Tavaj nem tudom mennyi volt talán majdnem 2 hónap, és akkor is ezen a héten estem vissza. Ez ilyen visszatérő dolog. Én nem tehetek semmit. A világ hibája.
2019. márc. 14. 16:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
„Van egy álom, ami sosem ér véget. Ebben Isten magához ölel mindannyiunkat, és mi egyszer végre felébredünk halottainkból mindannyian, másnap és elvonás nélkül. Úgy ébredünk, és úgy látunk majd mindent, amikor eloszlik a homály, színről színre, ahogy addig még sohasem. Már nincs sok hátra." (K.V.- Foglaltház)
2019. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Talán mégsem adtam bele mindent. Belátom. Kevés volt a gyakorlás. Ha eljön a következő kilépési pont, majd utána keményebben rákapcsolok. Több gyakorlás kell! És bíznom kell benne hogy legközelebb sikerülni fog. Remélem egyszer én is felébredhetek az álomból :)
2019. márc. 14. 16:55
 9/13 A kérdező kommentje:

A múltban elkövettem egy hatalmas hibát. Ezért vagyok most ebben a helyzetben! De buta is voltam hogy nem vettem észre.. Most viszont vállalhatom ennek a következményét. Ezért élem ezt az életet amit élek.. és nincs jogom elmenekülni sem..

Csak azt adja a világ ami nekem jár. Végre megértettem.

2019. márc. 14. 20:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez!! Gondolkozz ,biofű?? Még lejjeb akarsz kerülni, mint ahol most tartassz??
2019. márc. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!