Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogok nélkül lehetek még boldog?

Drogok nélkül lehetek még boldog?

Figyelt kérdés
Már jó ideje tiszta vagyok, de az életem annyira üres és jellegtelen. Egyre nagyobb kísértést érzek arra, hogy visszatérjek a használathoz, mert így olyan semmilyen ez az egész létezés. Van értelme tovább küzdeni?

2019. márc. 2. 20:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De. A létezés mindenképp ugyanolyan. A drog hatására is csak a Te tudatállapotod változik meg "viszonylag" rövid időre. Ez csak egy pillanatnyi "nézőpont". Gondolom a cuccozás előtt nem hitted volna hogy ilyet is tud ez a világ, mint pl mikor épp el voltál "szállva". Ha tiszta maradsz, lehet hogy új lehetőségek nyílnak meg számodra, és a világ olyan oldalát ismered meg amiről idáig nem is tudtál..
2019. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el, a drogoktól csak szarabb lesz az életed. Nagyon dícséretes, hogy abbahagytad. Javaslom, hogy keress fel egy addiktológiát, ahol tudnak neked a végleges leszokásban segíteni, illetve motivációt találni a kitartáshoz.
2019. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

"az életem annyira üres és jellegtelen"

Töltsd meg valami értelmessel. Vállalj rendszeres önkénteskedést. Kezdj el tanulni valamit. Stb.

2019. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom meddig bírom még, nagyon közel vagyok a visszaeséshez.
2019. márc. 2. 21:20
 5/23 anonim ***** válasza:
Milyen drogot fogyasztottál?
2019. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetnél? Itt a kulcskérdés szerintem, hogy elhidd, hogy lehetsz, és nem csak egy anyag miatt, hanem a valóságban. Szerintem dolgozz rajta, hogy megtaláld magadban azokat a dolgokat, amik ehhez segítenek. :) Sok sikert kívánok! Remélem, az életedre elégedetten fogsz majd visszatekinteni 90 évesen. :)
2019. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#5 főleg kokaint és speedet intravénásan
2019. márc. 2. 21:36
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Menj el futni. Vagy sétálni. Csak legyél, és figyelj. Hogy milyen szép felhők vannak az égen 😊

A létezés már eleve maga a boldogság. Ami van. De ezt a gondolataiddal eltakarhatod. Ne takard el, és akkor boldog leszel.

2019. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az intravénás szint már nagyon szomorú nekem. Szerintem az egy üres élet.

Drogok után még sokáig depi lesz de utána meg majd csak beáll a javulás! Szerintem tarts ki. Komolyan. Ez olyan mint egy újjászületés. Ha meg jobb volt drogozni nem is kérdés. Az addiktológus nem fog segíteni mert szerintem sose szúrta magát hogy elmondja hitelesen miért jobb cucc nélkül. De szerintem



És ez elcsépelt lesz ...válaszd az életet.

2019. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
azért drogozol, mert droggal próbálod helyettesíteni az élményeket és az ingereket. amire neked szükséged van: önelfogadás, szerető környezet, barátok, programok. sajnos csak akkor lehetsz boldog ha ezek megvannak... van értelme küzdeni, mert egyik sem lehetetlen
2019. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!