Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha lázasan speedet nyomatok...

Ha lázasan speedet nyomatok akkor attól tovább emelkedhet a láz is?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy emelkedik, vagy nem. kb ez a két lehetőség van.
2019. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki. De amúgy semmi köze a lázhoz csak a pulzust emeli. De ha ilyen hülye kerdéseket teszel ki inkább ne drogozz, tudod ahhoz ész kell ;)
2019. márc. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tuti hogy emeli a lázat is. Még jó hogy van lázcsillapító is :)
2019. márc. 15. 03:35
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább igyál sok teát, a spurit meg hanyagold!
2019. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

# 4

Ok. Köszi! Már befejeztem ;)

2019. márc. 15. 10:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Dílerek helyében en nem adnék az ilyen lelki nyomorékoknak drogot még bajt hozol a fejére...
2019. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahol minden drogos lelki nyomorék. Azért csináljuk. De ha mégsem, akkor meg a drogok tesznek azzá előbb utóbb. Ez egy ilyen buli.
2019. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Én is tolom de én nem tartom magam annak, ritkán csinálom és ésszel azért, hogy feldobjam a bulit vagy ha jó kedvem van akkor megjobb legyen. Nem azért hogy meneküljek a valóságból én elégedett vagyok az életemmel. A drog mégjobban feldob azért szeretem :) Lehet így is ;) Nem tartom szánalmasnak a drogosokat mert én is csinálom :D
2019. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is. És vagyunk mi függők, akiknek a használat már rég nem a buliról szól. Nekünk két választásunk van: vagy használunk és szép lassan beledöglünk, vagy nem használunk és megpróbálunk élni. Nincs köztes út.
2019. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen. Teljesen igaza van # 9 -nek.

A függőség ezen szintjén ahol állok nincs sok választási lehetőség. Csak két út van. Valóban!

Mikor elindultam nem is tudtam hogy speedet fogok venni. Igaz cuccot akartam, de pont hogy aludni tudjak. Aztán kiderül hogy van ez. Naná hogy megvettem. Mi mást tehettem volna? Olyan szinten függő vagyok hogy egyáltalán nem vagyok ura a cselekedeteimnek. Már akkor kiderült hogy be fogok drogozni mikor elindultam itthonról.. Amúgy előtte kibírtam vagy 1 hónapot, mégis mikor jött pár nehéz nap - nem tudtam magam helyrehozni, és visszaestem. Egzisztenciálisan amúgy is szinte 0 az egész életem. A drog elvett tőlem már szinte mindent. Ez elől menekülök. Nem hiszek magamban. Nem hiszek már a világban sem. Nem hinném hogy van itt még számomra bármi is a drogokon kívül. De ha bármit elérnék azt is bármikor elvehetné megint ha visszaesnék... Még csoda hogy itt tudok írogatni.. Mivel én nem fogok harcolni az élettel hogy ezt a folyamatot megállítsam, szinte biztos hogy teljesen be fog darálni. Egész életemben 1 pont volt ahol én ki tudtam volna szállni, de akkor is inkább a drogot választottam. Most már nem fogok. Soha, amíg élek.

2019. márc. 15. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!