Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egészséges vagyok, ha úgy...

Egészséges vagyok, ha úgy érzem hogy mindenki csak az önpusztításba akar taszítani?

Figyelt kérdés

Munkahely, család...


22 éves vagyok, itthon maradtam egy évre egyetem előtt, de dolgozom is... a szüleimhez képest képzettebb vagyok, nem is értenek meg teljesen kicsit flúgosnak is néznek... egyszerűen nem értek velük szót, nincs kivel beszélnem mert mindig rávágják hogy ne meséljek nekik mert úgy se értik meg...


a húgomat folyton istápolják, egy rakás ba++asz a lány, hozzám meg egy jó szavuk sincs...

munkahelyen mondták h ne menjek ki szünetre hanem inkább dolgozzak mert kevés a teljesitményem, pedig eskü beleadok mindent

egy fiú akivel, összekeveredtem ő is most dobott csúnyán...


úgy érzem mindenki az önpusztitásba lököd...

nem vagyok kibékülve magammal, utálom magam... és mintha minden csak rosszabb lenne... egyre rosszabb


2019. márc. 15. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem kifejezetten az a céljuk, csak simán szemetek. :/

Ha úgy érzed önpusztításba tudnak taszítani, nem ártana felkeresni egy orvost.

2019. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!