Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek érzelmi analfabéta?

Lehetek érzelmi analfabéta?

Figyelt kérdés
A szűk családomon kívül,nem nagyon érdekel kivel mi történik. Sok emberrel jóban vagyok de azokat barátságnak nem nevezném. Kapcsolatom sincs már évek óta de nem is epekedek utána.

2019. márc. 16. 23:25
 1/10 anonymousreview60 ***** válasza:
Van érzelmi vakság szindróma.
2019. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy csak átmeneti időszakban érzed magad kiüresedettnek, de ez egy múló állapot. Amúgy lehetsz szerintem akár érzelmi analfabéta is. Szal ennyiből pl nehéz leszűrni.
2019. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*Vagy pl nem tudom, mindigis ilyen voltál-e, vagy voltak-e ilyen időszkaaid
2019. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez kb 10éve áll így fenn. úgy hogy még nem vagyok 30.
2019. márc. 17. 22:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan fásultságot, meg monotonitást, vagy unalmat, vagy ürességet, vagy hogy már mindent megéltél; nem érzel esetleg? Hogy már mennél valamerre, de pl nincs lehetőséged anyagilag, de mondjuk rádférne egy nagyobb kimozdulás. (Amúgy nem értek hozzá)
2019. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Vagy nem is feltétlen anyagilag, szal pl nem tudom, mennyire érzed magad otthon ebben a Világban, idetartozónak, úgy, hogy ennek a Világnak része vagy. Hogy mennyire otthonos itten; olyan közérzet.
2019. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Lehet, hogy pl 'takarékra tetted az energiáid', mert pl ha ilyen a világ, akkor nem kérsz belőle, s akkor nem tudsz sérülni, ha elzárod még magad elől is az érzelmeidet.
2019. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7napból 6ot dolgozok. az egy szabadnapomon meg próbálok pihenni. anyagilag semmi gondom. a munkahelyemen lévőekre nem pazarolom az energiám.
2019. márc. 18. 00:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy csak annyira kimerült vagy, hogy már nem bírsz érezni, és örülsz , hogy az alap életfunkciók még működnek.
2019. márc. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonymousreview60 ***** válasza:

#9-nek lehet igaza. Ha az álaot kevesebb munkával s fennmarad, érdees felkeresni egy terapeutát.

[link]

2019. márc. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!