Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás és depresszióra...

Szorongás és depresszióra csak gyógyszereket lehet szedni?

Figyelt kérdés
Nincs semmi nem káros megoldás a dologra?
2019. márc. 22. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, de van: felfedni az okát. Pszichológus, pszichodrama, csaladallitas, önismeret. Én ezt tettem. Nem volt könnyű, de hosszú távon ez az igazán hatékony.
2019. márc. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszer SEM káros, ezt csak a Szendi Gábor-félék hirdetik. Csak annyi az igaz, hogy hosszú távon nem megoldás, de az elején tűzoltásnak hasznos.
2019. márc. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hass, alkoss, gyarapíts - és a haza fényre derül!


Mi az életcélod hosszú távon? Milyen élethivatás lenne számodra a legmegfelelőbb?

2019. márc. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első, a családállitás az mi? Hogy kell elképzelni?
2019. márc. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hallgass #4-re. Az értelmes és hasznos cselekvés, lehetőleg fizikai munka, nem véletlenül jöttek rá a munkaterápia áldásos hatására.
2019. márc. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 1


Régebben jártam pszichológushoz akkor még ennyire nem voltam benne,ideigtlenesen jó volt. Aztán jártam kineziológushoz meg volt a családállítás de semmi hatás. Aztán jártam hipnotizőrhőz ott az jött ki a születésem körülményei meg a balasetem végett van gond a tudatalattimban ,de mivel nem éreztem komolyabb hatást abba hagytam pénztárcámon viszont érződött. Önismereti dolog lehet jó lenne de nem tudom mi merre hány méter a têmában. Elméletileg most kapunk majd egy címet egy jó neurológusét aki egy ismerősömet meg a lányát is kezelte,most rendben vannak. De van aki azt mondja inkább pszichjáterhez menjek,szóval ku...ra nem tudom hányadán állok,az időm meg telik öregszem :(

2019. márc. 22. 12:13
 7/11 A kérdező kommentje:

# 3


Egyenlőre semmi célom sincs,magammal sem vagyok tisztában. Félek,hogy mindenről lemaradok :(

2019. márc. 22. 12:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább sétálj jó nagyokat a friss tavaszi levegőn!


(Valamelyik kirándulóhelyet vedd célba - amelyik neked tetszik a sok közül...)


Akár biciklizhetsz vagy rollerezhetsz is!

2019. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
cicás videók?
2019. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenféle humoros videó megteheti a hatását - de tényleg a legjobbnak tartom az állatvilágról szólót...


Talán inkább a meséket lenne érdemes újra "elővenni" a múltadból. Nekem biztonságérzetet adna - én ezt választanám a helyedben.

2019. márc. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!