Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt koztetek olyan, aki...

Van itt koztetek olyan, aki erzelemmentessegtol vagy pszichozistol szenved?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostanában érzelemmentes vagyok.

Tök jó, hogy régen empatikus voltam, és olaszos indulatokkal fordultam a pszichiáterhez, most meg időnként semmit sem érzek. Mintha elvágtak volna.

2019. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évek óta nincsenek érzelmeim.
2019. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem érzéseim igen, de empátiám nincs. Leginkább úgy mondanám, hogy nem hat meg semmi, ami mással történik. (Magam felé van empátiám, arra tippelek, valamilyen nárcisztikus személyzavarom van, mert másokat teljesen míg magamat egyáltalán nem tudom leszarni. De orvosnál nem jártam még.) Ez olyan, hogy bármikor bárki mond, csak a saját érdekemet figyelem a dologba és csak megjátszom, hogy érdekel. Kevés embernek a dolga érdekel tényleg. Ez azért rossz, mert ha valaki elsírja magát előttem én csak nézem, hogy most wtf mit kéne csinálni vele, megölelni, de közbe az nekem undorító érzés.
2019. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mind a két problémában érintett vagyok (sajnos)...😣
2019. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!