Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl nagy a stressz? Mit tegyek?

Túl nagy a stressz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleimnek nagyok az elvárásai. Rizsázhatnám de röviden nagyon rövidn ennyi. Ám ez kihat az alvásomra csak 5-6 órákat tudok aludni, úgy érzem hogy az órákon sem tudok úgy teljesíteni illetve sokkal szomorúbb. Ha nincs aki megnevettet akkor tök szomorú vagyok és csak merengek mert úgy nem érzek semmit. Mit tegyek? Gondoltam elkezdek magne b6 t szedni,megérné?
2019. márc. 24. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen a Magne B6 semmit nem fog segíteni. Az akkor kell, ha valaki a magnézium hiány miatt ideges. Vagy pszichológushoz kell fordulni, vagy a szülőket kell oda küldeni. Vagy mindekettő.
2019. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább Brandenburg neuro vitamint vegyél magadnak. Ez haszn álni fog, és jó sok benne a magnézium is. Van benne egy adaptogén gyógynövény, meg B vitaminok.
2019. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a stressz forrása a szülők viselkedése, akkor hiába szedsz akármit is. ahhoz, hogy rendbe legyél vagy a körülményeknek is változnia kell vagy le kell vezetned.

A stressz alkati kérdés és az is, hogy ki hogy reagál erre, milyen tünetek jelentkeznek. Ezen nem lehet változtatni, önismeret kell hozzá. A stresszt le kell tudni vezetni vagy a helyzeteket elkerülni.

2019. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha napi 1 órát sportolsz és napi 2 óránál nem ülsz többet a gép előtt (tipikus vizet prédikál-bort iszik hozzáállással javaslom), akkor szerintem az segít. Én legalábbis, ha egy hétig tudom tartani, akkor elkezdek jobban aludni, amúgy én is tudok 5-6 órákat aludni napokig, néha még kevesebbet is.
2019. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz odaállni a szüleid elé és ezt elmondani nekik? Nem tábornokok ők, hanem a lelki háttérért is felelősek lennének.
2019. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!