Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez drogfüggőségnek számít?

Ez drogfüggőségnek számít?

Figyelt kérdés
Akkor is,ha évekre abbahagytam? Mostanában kezdd hiányozni,testi tünetek is megjelennek. Annyira hiányzik,hogy bármire képes vagyok,hogy megszerezzem.
2019. márc. 25. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez drogfüggőség. Sürgősen fordulj szakemberhez.
2019. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Évekig kibirtad hiányát és most hirtelen annyira hiányzik, hogy testi tünetei is vannak hiányának?

.

Ha valaki drogos, alkoholista vagy dohányos volt, mindig az marad, a maximum, hogy 'jelenleg tiszta.'

2019. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi? Mire vagy képes? Mi hiányzik? Milyen testi tünetek?

Milyen hülyeségeket irogatsz?


Ne élj vissza az oldallal és az emberek jóérzésével.


Tipli van nagyon gyorsan.

2019. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző. Attól, hogy egy kérdést nem sikerül értelmezni, vagy az adott témában nem vagy jártas még lehet létjogosultsága az oldalon.

Hiányzik neki a szer hatása. Ez évek után is lehetséges. A fizikai tünetek jelen pillanatban biztos, hogy nem az elvonási tüneteket jelenti. Gondolhat akár kézremegésre, fejfájásra, gyomorgörcsre. Azt, hogy bármire képes lenne, pedig a drog utáni erős sóvárgás okozza. Ilyenkor az ember nagyon feszült.

Kérdező igazából minden tünetét leírtad a drogfüggőségnek. Kérj segítséget.

2019. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#4 van saját tapasztalatom, nagyon is.

Ismerem a fizikai függőséget és a lelkit is.

A fizikai néhány hét után elmúlik, a lelki örökre megmarad hacsak nem ér valamilyen stressz. Tehát a fizikai tünet nem drog miatt van hanem lelki, pánikroham.

Hacsak nem heroinról van szó , a " bármire képes vagyok , hogy megszerezzem " az kamu, hülyeség. De mivel nincs semmi konkrétum irva , joggal feltételezem hogy ez egy kamu kérdés. Mondom mégegyszer tapasztalatból mondom.

2019. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt toltam a drogot,leginkább marihuánát szívtam,aztán jött a Herbál. Ezeket toltam,többre nem volt lehetőségem,de most visszatért a hiány érzet. Nem kamu a kérdés.
2019. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy hasonlót csak a heroin okoz helytállt (kb 10 éve) Hol van már a heroin??? Vagy ami elvileg az, az mennyit tartalmaz az új szerekből? Már az amfetamint is mefivel vagy koffein tablettával ütik (jobb esetben)

Hogyne lehetne ilyen következménye? Egyáltalán mit tudunk most a hosszú távú következményekről? Az orvos se tudja mi lehet, a használó se. Miért lenne kamu a kérdés? Talán ma a piacon a fű az egyetlen ami még valóban fű. Minden más legnagyobb százalékban az új szarok.

2019. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 igazad van, valóban a mostani szarokról nem tudok semmit, de még az se aki csinálja.


Én a régi módi drogokról beszélek, amikhez szerencsém volt. És ami nagyjából az volt aminek megvettem.

2019. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát aki egyszer drogfüggő lett, az örökre az marad. Le lehet jönni ideiglenesen, de lelkileg örökké ragaszkodni fogsz hozzá.
2019. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!