Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne tegyem...

Mit csináljak, hogy ne tegyem tönkre magam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már tetszik lassan féléve vagy ez már lehet inkább szerelem.2 évvel fiatalabb nálam.És úgy tűnik viszonzatlan az egész...És folyton vedelek miatta már hónapok óta,hétköznaponként is(Szinte mindennap)Van,hogy cataflamra is rá iszok...A falat boxolom a bütyköm már szinte eltűnt kék-lila foltos a kezem.Egyszerűen ezt a szituációt csak így tudom kibírni.Mit csináljak,hogy elfelejtsem vagy,hogy ne tegyem tönkre magam?Minden 2.héten szokom látni.(Szerencse cuccokhoz nem nyúltam ,teljessen ellenzem azt egyébként)Ja és most se vagyok túl józan 17/L vagyok

2019. márc. 25. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Első körben vegyél egy magyar helyesírás szabalyait és azt olvasgasd az ivás helyett.
2019. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Miért kell mindig a helyesírásba belekötni?Ha már másba nem tudsz belekötni akkor bizonyára a helyesírásba bele kell.Logika...
2019. márc. 26. 12:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Igazából a szmeélyét nem igazán ismered ha jól veszem ki, teháthogy egy elképzelt képbe vagy szerelmes. Sajnos érzést kikapcsolni nem lehet, viszont elmúlik, a szerelem szerencsére ilyen, fáj mint a fene, sokáig, messze túl sokáig, de aztán lesz más, lesz jobb. Ennek az eljövetelén sokat segít, ha nem teszed tönkre magad. A pszihológus nem lenne rossz ötlet, kell a segítség h anem emgy egyedül.
2019. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nyomod meg a piát?
2019. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nyomom de már senki miatt
2022. nov. 6. 07:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Hanem miért?
2022. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!