Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tehet ilyet a pszichiatria?

Tehet ilyet a pszichiatria?

Figyelt kérdés

Ferjem masfel honapig a pszichian tartozkodott, az influenza jarvany tilalom elott rendszeresen latogattam, tartottuk a kapcsolatot, jo viszonyban voltunk, egyszer csak latogatasi tilalom utan a korhaz kozolte, hogy csinalt egy papirt ferjem az orvossal, hogy nem engedi, hogy informaciot adjanak ki, de latogatni sem kivan senkit, telefonon sem kivan beszelni senkivel, azota nem tudtam semmit rola, csak kikeszultem az aggodalomtol es a feszultsegtol, ma meg flegman telefonon kozoltek velem, hogy valakivel elhagyta a korhazat a ferjem. De Ok fel nem hivtak am ertesiteni engem, holott egyutt eltunk eletvitelszeruen, hazastarsak vagyunk.


A kerdesem az lenne, hogy torvenyszeru ez, hogy felirva is en voltam, raadasul a felesege is vagyok, megsem ertesitettek rola, hogy ferjemet haza engedik?

A masik kerdesem, ennek ellenere amit az elozo kerdesemben irtam, massal is kiengedik?


Volt mar valaki ilyen helyzetben?


Kerlek benneteket kimeljetel a beszolasoktol, mert most nem hianyzik. Koszonom.


2019. márc. 25. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a férjed nem beszámíthatatlan, nem ön-vagy közveszélyes, simán rendelkezhet így.
2019. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt ertem es tudom, de csak kellett volna engem ertesiteniuk, hogy a ferjemet ne keressem a korhazban mert kivittek. En voltam felirva, az mellett a felesege vagyok.
2019. márc. 25. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami baja csak van a férjednek, ha így rendelkezett. A rokonoknál érdeklődj!
2019. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jogosan járt el a kórház. Ahogyan az első írta, ha beszámíthatóan, tiszta tudattal rendelkezett, akkor jogszerű, hogm nem tájékoztattak. Igazából azt sem mondhatták volna meg, hogy egyáltalán bent fekszik-e még, vagy sem.. Eddig is így volt, de most a GDPR szigorítása óta méginkább odafigyelünk ezekre a dolgokra.

De sajnállak a szituáció miatt, hátha jelentkezik majd :(.

2019. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Történt azóta valami? :(
2019. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!