Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit tehetnék hogy...

Szerintetek mit tehetnék hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan a diagnózisomat, de járok pszichiáterhez. Elmondtam neki is, de nem írt gyógyszert.

A lakásomat, amit bérelni fogok kifestették az előző lakóktól, akik nem szellőztettek a szobában 5 hónapig...gondolhatjátok. Hiába szellőztettem ki, a fal totálisan magába szívta azt az undorító szagot, szóval festeni kellett. Felfrissült, nagyon örültem, erre a szerelő fogta és szétszerelte a radiátort, amin mindenféle lepedék volt, basszus 5 hónapnyi lepedék lehetett rajta, és letörölte a piszkot ronggyal, a frissen festett szoba után. És olyan érzésem volt, hogy bepiszkolta, kvázi nem szabadultam meg az ő “mocskuktól”, undorodon hogy most a szoba falára fröcskölhette a ronggyal a hámsejteket meg mindent. És emiatt annyira kiakadtam, hogy nagyon szorogtam, félek oda menni, 2 hete másnál alszom. A pszichiáterem nem írt gyógyszert, pedig mondtam, hogy ez valami téveszme.segítsetek, valahogy... holnap már vissza kell mennem és félek hogy olyan extrémen fogok szorongani, hogy depresszióba esek.


2019. márc. 25. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Fesd át azt a területet, ahová fröcskölte a piszkot a szerelő. Ha ez nem lehetséges, akkor hipós, vagy domestosos ronggyal töröld át gumikesztyűben a falat. Aztán majd később lefested.
2019. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nem lehetséges. De szerinted nem alaptalan a félelmem?
2019. márc. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!