Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentalis betegek nektek hany...

Mentalis betegek nektek hany munkahelyetek volt es hany ev alatt?

Figyelt kérdés
A betegseg is erdekelne.

2019. márc. 28. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos depresszió, szociális szorongás, OCD.

Összesen 2 munkahelyem volt, az első az ilyen alkalmi Tesco-s izé, de mondanom sem kell, hogy a rengeteg ember között folyamatos halálvágyam volt. Utána egy közeli rokon vett fel a cégéhez, ott leginkább adminisztráltam meg ilyesmi, szerettem, de már ennek is vége. Az a baj, hogy ez a munkanélküliség tönkretesz, de azt is tudom, hogy ha valahová eljárok dolgozni, előbb vagy utóbb összeomlok. Így volt ez az iskolával is, meg mindennel. Úgy éreztem, hogy inkább helyben felvágnám az ereimet, mint hogy emberek közé kelljen menni. Mindez terápia és gyógyszerek mellett, mindennapos dologként. Soha nem a munkával volt problémám, szerintem ezt sok embernek meg kéne értenie. Ha távmunkában dolgozhatnék valamit otthonról, én lennék a világ legboldogabb embere. Nem vagyok lusta, egyszerűen csak nem bírom elviselni az embereket. Bocsi, tudom ez nem volt kérdés, de jelenleg elég mélyen vagyok és szerettem volna kiírni magamból.

2019. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szociális fóbia, meg általános szorongás. Hírlapkézbesítő voltam sok évig, amíg egy súlyos testi betegség és ennek a következménye le nem vágott. Nagyon fárasztó volt. de legalább nem sokat kellett beszélnem. Mondjuk amíg volt díjbeszedés, azt utáltam.

Most itt vagyok lelkileg lebénulva, még ha meg is gyógyulok a testi bajomból, mert lelkileg még mélyebbre kerültem. A lelki betegségek és a testi betegségek kombinációja az a legrosszabb dolog a világon, a kettő külön is nagy baj.

2019. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ptsd, szorongás, pánikbetegség. 17 éve ugyan ott dolgozom.
2019. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok nem tudom hány munkám volt eddig,de 1 évig alig bírok megmaradni valahol,kivéve ha alkalmi, egyszerűsített vagy esetleg részmunkaidős.Pénteken mondtam fel legutóbb.Megnyugodtam teljesen.egyre súlyosabb depresszió,szorongás fóbiák gyenge idegrendszer...
2019. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1 év alatt 4 munkahelyem volt. Klinikai depresszió bipoláris elmezavar, OCD, szociális fóbia,
2019. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es vagyok. Miközben együttérezve olvasom a hozzászólásokat, felötlött bennem a gondolat, hogy vajon nekünk, szorongásos betegeknek miért nincsen egy világnapunk, mint mondjuk az autistáknak. Szerintem mi többet szenvedünk, mint ők, még akkor is, ha ezek a betegségek esetleg nem olyan feltűnőek, mint az autizmus. Ez utóbbit mégis jóval nagyobb dobra verik. Érdekes világ van.
2019. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4 munkahelyem volt 4 év alatt.


ocd + depresszió

2019. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 év alatt 5, abból nagyon sokat munkanélküli voltam... A leghosszabb idő, amit kibírtam egy munkahelyen, 8 hónap volt, a legutóbbi munkahelyemen 2 napot bírtam... Borderline...
2021. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

En masodik eve nem dolgozom de ez igy nem mehet tovabb…

Allandoan tappenzen voltam, volt h 1 evig is. Mindenhol felmondtam mert nem birtam bejarni. Home office munka valo nekunk szerintem!

2021. aug. 26. 09:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Pontosan...


#8 voltam


Csak bár lenne...

2021. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!