Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok tovább élni így,...

Nem akarok tovább élni így, szerintetek van értelme mentális betegként élni?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy skizofrén vagyok,viszont ezt senkinek se fogom elmondani,sem pszichiáternek,senkinek se. Nem akarok tovább gyógyszereken élni. Skizofrénként pedig csak selejtes lehetek a társadalom számára. Örökre kitaszított.
2019. márc. 24. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez fel fog irni gyógyszert amivel akár tünetmentes is lehetsz és élhetnél teljes életet.
2019. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok teljes életet élni. Mivel beteg vagyok,ez így nem teljes élet.
2019. márc. 24. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Több millió embernek van betegsége, örülj neki, hogy a tiéd nem fájdalmas fizikailag és gyógyszerrel szinte észrevehetetlen és hogy tudsz róla. Aki nem szedi a gyógyszert, azok szinte mind az utcán élnek, mert nem tudnak a társadalomba beilleszkedni. Nekem is van ilyen ismerősöm, mivel gyógyszer nélkül nem együttműködő és aggresszív, a családja kitette otthonról, azóta az utcán él. Hajrá!
2019. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán honnan gondolod hogy skrizo vagy, ha pszichologus, pszichiáter nem látott?


Maximum buta vagy, de az nem betegség.

2019. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Onnan,hogy hallucinálok ritkán. És nem hallok hangokat,csak fura gondolataim vannak. Bár lehet,hogy csak a sok koffein miatt,mert ma sok kávét ittam.
2019. márc. 24. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
2019. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szóval ma kezdődott el a tünet de te már ... diagnosztizaltad magad?


Kérlek, legalább gyereked ne legyen soha, már így is sok az agyilag korlátolt ember.

2019. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy skizofrén csak 1 unatkozó kis hülye.
2019. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy skizofrén, mert a skizofréneknek nincs betegségtudata. Az is egy tünet, hogy ők teljesen valósnak hiszik, vagyis normálisnak gondolják a téveszméiket. Más problémád van, ami jó eséllyel kezelhető, ha szakemberhez fordulsz.
2019. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!