Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt akinek borderline...

Van itt akinek borderline személyiségzavaros a barátnője? Mesélnétek, hogy milyen vele?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb barátnőm az volt. Már nem a barátnőm, mert elviselhetetlen volt. Semmi nem érdekelte önmagán kívül. Folyamatosan manipulált engem is meg a családomat is. Egyfolytában sajnáltatta magát, miközben kihasználta a köenyezetét. De mindenkit nem csak minket a férfiakat is. A férjét úgy kikészítette, hogy belehalt. Folyton azt hazudta mennyire szeret engem is meg a családomat is, mikor nagyon megbezegedtem nem számíthattam rá. Sőt még megsértődött, hogy nem megyek vele programokra. Vagdosta magát és dirket mutogatta, hogy sajnáljuk. Majd mikor már elegem lett az egészből megszakítani sem lehetett vele a kapcsolatot mert bosszút próbált állni. A párkapcsolataival is ezt csinálta nem lehetett vele szakítani mert bosszút állt, nyomozgatott az ex után, zaklatta stb. Nem hiszem, hogy mindent el kéne tűrni valakinek aki "beteg". Biztos nem minden bordelinos ugyan ilyen. De aki ilyen azt jobb messze elkerülni.
2019. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!