Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki kipróbálja a heroint az...

Aki kipróbálja a heroint az egyből függő lesz?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem tudom. Ez emberfüggő. Én próbáltam, de sikerült kikeverednem hamar abból a környezetből - ezért megúsztam.. De ha itt árulnák a szomszédomban - semmi esélyem nem lenne :D

Ha valaki rendszeresen hozz tud jutni - pár használat elég hozzá hogy kialakuljon a lelki függőség. Pár hét rendszeres használat után pedig jön a fizikai is. Egy idő után már lehet azért használja az ember hogy ne legyen rossz...

2019. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen szóval szerintem ne próbáld ki. Vagy mást nyom aki kipróbálja. Ismerek aki krekkezik de néha herkát is. Kiba igénytelen es lelekölő mind2....
2019. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Állitólag. Vagy csak egyszer próbálod és soha többet, vagy ha másodszor is de akkor rászoktál és akkor csengettek...


De ezt csak hallottam soha nem próbáltam, mert féltem tőle. Pedig azon kivül elég sokmindent nyomtam.


Semmiképp se próbáld ki!!

2019. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az intravénás szereket teljesen kihagytam a bakancslistáról. Tűfóbiásként szerintem az utolsó ötletem se lenne ráfüggni ilyenre. Naponta lőni miközben épp nem ájulok el ha tűt látok.
2019. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én pont azért nem próbálom ki, mert biztos egyből rákattannék.
2019. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de esélyes.

Mondjuk úgy, hogy nagyobb a kockázat mint bármi másnál.

Nem ajánlom semmiképp még kipróbálni sem!

2019. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ha csak sárkányt eregetek, vagy betekerem cigibe akkor is egyből rá lehet szokni?
2019. ápr. 5. 13:47
 8/15 A kérdező kommentje:
Akitől venném már régóta használja, és azt mondja annyira nem gáz.. akkor most megéri kipróbálni vagy nem?
2019. ápr. 5. 13:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj aki kipróbálja a hernyót - az már általában eleve függő.

Az addikciós potenciál persze kisebb ha úgy szívod (inhalálod) de az érzés (a barna esetében) attól még nagyon hasonló lesz mint intravénsan belőve.

A dealer meg persze mit mondjon? Hogy ku... veszélyes, és rá fogsz kattanni? Dehogy. Azt mondja aki benne van ~ hogy gyere haver semmi gáz ezzel :D

De van vele gáz!!

A probléma pedig az ön készülékében van :)

2019. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit majrézol annyit? Próbáld ki és meglátod. Ja és légyszi add már meg a dílered számát, én is úgy barnáznék egyet! :D
2019. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!