Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok egyéb gyógymódokat?

Tudtok egyéb gyógymódokat?

Figyelt kérdés
Sajnos mindennapi szorongással küzködöm, ami a leggyakoribb eseteiben a hídon és bármilyen 2. vagy annál magasabb helyen nyilvánul meg. Alapvetően ez egy tériszony, csak sajnos nálam “ erősebb “. Például elég maga a tudat, hogy a 2. emeleten tartózkodom már pánikolok, ami szédülés, izzadás, nagyon erős félelemben nyilvánul meg. De vannak még hasonló problémák a metróban, vonaton, kocsiban, a repülőt ne is említsük. ( a kocsin kívül, egyikre sem merek felszállni. ) Voltam már Homeopátiás kezelésen, csoportos pszichológiai vizsgálaton, voltam vitaminokkal foglalkozó orvosnál, rendes orvosnál, ahol kivizsgáltak tetőtöl talpig és azt mondták makk egészséges vagyok. Szintúgy volt pszichológus foglalkozáson, ahol sokat beszéltek velem és több éven át gyakoroltunk is olyan helyeken amik nehézséget okoznak. De őt 1 hónapja el kellett hagynom, mert szabadságra ment végleg. Voltam aura “látónál” , bár ezekben nem hiszek, de már mindent kipróbálok, amit csak lehet, csak fejlődjek. Most fogok egy szugessziós hölgyhöz menni hátha az segít valamit. De kezdek kifogyni az ötletekből és félek.... Ez a probléma már 7-8 éve fent áll, soha nem tudták megállapítani a probléma forrását. Jelenleg csak is családtaggal vagy a barátnőmmel tudok a hídon közlekedni autóval. Másra velük sem merek felszállni kivéve buszt és villamost. Szóval igencsak le van korlátozva a mindennapi életem és nagyon szeretnék most már változtatni ezen. Remélem tudtok valamilyen más módszert. A válaszokat előre is köszönöm.
2019. ápr. 5. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valószínű pánik betegség, biztos jót tenne a CBD olaj! (szorongásra, pszihés eredetű gondokra,alvás problémára, kitünő!)
2019. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A CBD olajban, nem kannabis van? Azért erősebb dolgokhoz nem nagyon szeretnék nyúlni. :/
2019. ápr. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!